Maraton

ul. Obornicka
64-500 Szamotuły
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Mieszczący się w centrum Szamotuł, przy Hali Wacław i boisku sportowym, hotel Maraton został całkowicie wyremontowany i odnowiony w 2013 roku i oferuje gościom ciszę, spokój oraz miłą atmosferę w niskich, konkurencyjnych cenach. Hotel „Maraton” znajduje się na północny zachód od Poznania, zaledwie 35 km od centrum Poznania oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich i 25 km od Portu Lotniczego Ławica. Hotel stanowi doskonałą bazę noclegową dla gości odwiedzających Poznań i podróżujących na zachód kraju.

 
Hotel oferuje 28 miejsc noclegowych. Goście mają do dyspozycji 12 pokoi 2-osobowych i 4 jednoosobowe. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienki, telefon i telewizor.
 

Hotel "Maraton"  położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu rekreacyjno-sportowego Szamotulskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, w skład którego wchodzą: stadion lekkoatletyczny z pełnowymiarowym boiskiem do piłki nożnej, boisko treningowe, hala sportowa, nowoczesna siłownia z zapleczem, basen kryty.


Ceny

Ceny od: EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Hotel Maraton znajduje się przy Hali Wacław i boisku sportowym. Hotel „Maraton” zlokalizowany jest na północny zachód od Poznania, zaledwie 35 km od centrum Poznania oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich i 25 km od Portu Lotniczego Ławica.


Zdjęcia

Maraton Maraton
Maraton Maraton
Maraton

www.polhotels.com  www.poltravel.com