Villa Herkules

Ul. Słowackiego 29
72-700 Świnoujście
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Hotel Villa Herkules *** oferuje gościom pobyt w eleganckich pokojach i apartamentach w Świnoujściu. W hotelu Villa Herkules na gości czeka bogata oferta noclegowa, kuracje w hotelowym spa, masaże i zabiegi kosmetyczne. Goście mogą również skorzystać z kompleksu odnowy biologicznej i fizjoterapii oraz groty solnej. Morskie powietrze, zdrowy mikroklimat oraz nowoczesne zabiegi przy użyciu kosmetyków renomowanych marek, sprawią, że goście nabiorą energii i dobrego samopoczucia.
Profesjonalna obsługa i sympatyczny personel sprawią, że pobyt w Villi Herkules będzie przyjemny i udany.
 
Hotel oferuje pokoje 1- osobowe, 2-osobowe oraz apartamenty. Pokoje są wyposażone w toaletę z prysznicem, suszarkę do włosów, sejf, telefon, a także bezprzewodowy dostęp do internetu. Przestronne, stylowo urządzone pokoje sprawią, że goście wypoczną i nabiorą energii.

W Hotelu Villa Herkules *** goście znajdą świetne warunki do wypoczynku i rekreacji lecz także do skorzystania z zabiegów rehabilitacji. Do dyspozycji gości są tu liczne zabiegi rehabilitacyjne jak ultradżwięki, krioterapia, inahalacje, masaże i wiele innych.

W Villi Herkules goście mogą korzystać z groty solnej.   W grocie panuje lecznicy mikroklimat, zapewniający wyjątkową czystość bakteriologiczną, a także odpowiednią wilgotność i temperaturę. Czynniki te wpływają w korzystny sposób na samopoczucie i zdrowie.


Ceny

Ceny od: 39,81 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Hotel znajduje się w Świnoujściu, blisko morza.


Zdjęcia

Villa Herkules Villa Herkules
Villa Herkules Villa Herkules
Villa Herkules Villa Herkules
Villa Herkules Villa Herkules

www.polhotels.com  www.poltravel.com