Cottonina Villa & Mineral SPA Resort

Ul. Sanatoryjna
59-850 Świeradów Zdrój
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Hotel Cottonina mieści się w dwóch obiektach hotelowych. Goście mogą wybrać pobyt w zabytkowej Willi Fabrykanta lub w nowo-wybudowanym obiekcie hotelowym. Hotel zapewnia gościom komfort, wysoki poziom usług oraz centrum spa. Obiekty są monitorowane, co zapewnia gościom bezpieczeństwo. Goście mają do dyspozycji strzeżony parking.

Pokoje w odrestaurowanej Willi Fabrykanta zapewniają gościom ciszę i spokój. Goście mogą tu wybrać 15 pokoi klasy Premium i 3 ekskluzywne apartamenty klasy Deluxe. W podziemiach willi znajduje się nastrojowy Cotton Club oraz sala klubowa z bilardem.
Nowoczesny budynek  Mineral SPA będzie miejscem dla gości pragnących aktywnego wypoczynku. W budynku mieści się 39 pokoi w standardzie Comfort, basen, Strefa Saun, gabinety SPA, tepidarium, siłownia, sala fitness oraz pokój zabaw dla dzieci.
W obu budynkach znajdują się windy, a cały kompleks jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
 
Restauracja hotelowa podaje dania przygotowane według tradycji polskiej kuchni, a także wykwintne dania kuchni europejskiej. Dla zwolenników zdrowego odżywiania restauracja poleca specjalne wellness menu. Elegancka sala restauracyjna oraz przeszklona oranżeria stanowią idealne miejsce do smakowania wyśmienitych potraw. Latem goście maja możliwość posilania się na świeżym powietrzu w pięknym otoczeniu natury, w hotelowym ogródku grillowym.

Hotel oferuje gościom profesjonalne i kompleksowe zabiegi z zakresu odnowy biologicznej, z których można skorzystać w sześciu gabinetach SPA. Zabiegi spa zapewnią gościom odprężenie, ale także regenerację naturalnych sił witalnych, poprawę kondycji, wyglądu i samopoczucia.
W strefie relaksu znajduje się basen z przeciwprądem, kaskada wodna, ławka masująca oraz brodzik z ciepłą wodą dla najmłodszych. Przeszklone tepidarium z wygodnymi leżakami i pięknym widokiem na Czarny Potok pozwala na głębokie odprężenie.

Na gości czeka zaciszna Strefa Saun z sauną suchą, sauną infrared i łaźnią parową.
 
W piwnicach   Willi Fabrykanta znajduje się kameralny klub muzyczny – Cotton Club. Tutaj goście mogą delektować się nie tylko smakiem potraw i trunków, przy dźwiękach dobrej muzyki.


Ceny

Ceny od: 81,66 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Hotel znajduje się blisko centrum Świeradowa Zdroju.


Zdjęcia

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort Cottonina Villa & Mineral SPA Resort
Cottonina Villa & Mineral SPA Resort Cottonina Villa & Mineral SPA Resort

www.polhotels.com  www.poltravel.com