Vistula

ul. Bydgoska 1
86-100 Świecie
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Położony blisko sosnowego lasu oraz   wielu urokliwych tras widokowych, hotel Vistula oferuje gościom przyjemny pobyt oraz fachową i dyskretną obsługę, bogatą ofertę kulinarną, szeroki wachlarz usług konferencyjnych oraz bogate zaplecze rekreacyjne. Po dniach wypełnionych pracą lub zwiedzaniem można zrelaksować się na pełnowymiarowej krytej pływalni, w jacuzzi, saunie lub na siłowni. Położenie  w sąsiedztwie autostrady A1 gwarantuje szybki i sprawny dojazd do wszystkich miast regionu.
W pobliżu można zwiedzić krzyżacki zamek w Świeciu z najbardziej krzywą wieżą w Polsce oraz Kościół Farny zbudowany w wielu stylach architektonicznych od gotyku do baroku. Warto też zwiedzić zabytkowe mury obronne Chełmna.

Hotel oferuje 43 pokoje w trzygwiazdkowym standardzie.
Goście mają tu do dyspozycji   monitorowany, bezpłatny parking, garaże oraz sejf depozytowy.
Goście mają do wyboru 1   studio, 26 pokoi z dużym łóżkiem do wykorzystania jako pokoje jedno i dwuosobowe,  11 pokoi dwuosobowych, oraz  2 pokoje jednoosobowe przystosowane dla Gości z niepełnosprawnościami.
Pokoje wyposażone są w  telefon,    telewizor (TV Sat),    łazienkę.
Hotel posiada   darmową, bezprzewodową sieć wifi (2,4 GHz), która zapewnia całodobowy dostęp do sieci Internet.
W  hotelu zwierzęta są mile widziane.

W restauracji hotelu Vistula goście mogą spędzić czas delektując się doskonałą kuchnią i degustując wyborne wina.  
Można tu zjeść dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Restauracja jest miejscem gdzie można zorganizować imprezę lub przyjęcie. Hotel oferuje katering.

Goście którzy chcą się zrelaksować i zadbać o dobre samopoczucie i kondycję mają do wybory saunę,   kąpiel w jacuzzi lub bicze szkockie. Bardziej aktywni goście mogą popływać na pełnowymiarowej krytej pływalni* (25m x 12,5m) lub poćwiczyć na siłowni wyposażonej w znakomity sprzęt firmy Kettler.
Wizyta w hotelowym sanarium, gdzie zawsze wysoka temperatura przywróci energię i radość życia,  jest szczególne polecana jesienią i zimą. 


Ceny

Ceny od: EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Vistula Hotel u zbiegu dróg krajowych 1 i 5 oraz w sąsiedztwie autostrady A1.


Zdjęcia

Vistula Vistula
Vistula Vistula
Vistula Vistula

www.polhotels.com  www.poltravel.com