Siedlisko Leszczewek

Miejscowość Leszczewek 37
16-402 Suwałki
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

Siedlisko Leszczewek jest wspaniałym miejscem dla gości którzy szukają ciszy i spokoju.
Położony w samym sercu Wigierskiego Parku Narodowego, blisko jeziora Wigry, hotel Siedlisko Leszczewek oferuje gościom pobyt w przytulnym, kameralnym pensjonacie. Hotel posiada nowoczesne salę na biesiady,szkolenia czy imprezy integracyjne. Blisko hotelu goście znajdą piękne stawy wraz z miejscami do wypoczynku i połowu ryb. W hotelu goście maja możliwość wypożyczenia rowerów,kajaków lub jachtu. Entuzjaści jazdy konnej znajdą tu  stajnie wraz z końmi zaprzęgowymi i powozami. W ośrodku Siedlisko można podziwiać kolekcję odnowionych zabytkowych powozów.

Pensjonat  oferuje siedem komfortowych pokoi o wysokim standardzie wykończenia. Dwa z pokoi mają wyjście na taras, z którego rozpościerają się wspaniałe widoki na łąki i las. Na terenie   siedliska goście mają bezpłatny dostęp do internetu WI-FI .

Pensjonat Siedlisko Leszczewek znajduje się w odległości 8,5 km od centrum Suwałk i 7,5 km od tamtejszego dworca kolejowego oraz autobusowego.
 
Zadbany obiekt, kontakt z przyrodą i zwierzętami, oddalenie od głównej drogi oraz przemiła obsługa pensjonatu  zapewniają gościom ciszę i spokój i przyjemny pobyt na łonie natury. Niewątpliwą atrakcją pensjonatu jest pyszne i obfite wyżywienie, piękne krajobrazy, cisza,spokój. Siedlisko Leszczewek jest idealnym miejscem   na krótsze i dłuższe pobyty zarówno dla rodzin z dziećmi jak i osób samotnych.


Ceny

Ceny od: 29,05 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Hotel Siedlisko Leszczewek znajduje się w samym sercu Wigierskiego Parku Narodowego, w odległości 400 metrów od jeziora Wigry.


Zdjęcia

Siedlisko Leszczewek Siedlisko Leszczewek
Siedlisko Leszczewek Siedlisko Leszczewek

www.polhotels.com  www.poltravel.com