Gościniec Pod Strzechą

Krzywe 16B
16-402 Suwałki
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstar

Otoczony lasami i jeziorami Wigierskiego Parku Narodowego, hotel Gościniec Pod Strzechą, został zaprojektowany z najwyższą jakością tak aby zapewnić gościom wygodne i komfort. Goście mogą podziwiać piękne i funkcjonalne wyposażenie pokoi gościnnych i miejsc ogólnodostępnych  jak restauracja, "kurna chata", parking, plac zabaw. Bardzo miła obsługa zapewni bardzo sympatyczny pobyt w tym gościńcu.
 
Gościniec Pod Strzechą położony jest pośród malowniczych jezior i lasów przy Wigierskim Parku Narodowym. W pobliżu znajduje się zabytkowy Klasztor Kamedułów, który jest znaną atrakcją turystyczną. Z Suwałk do Gościńca przez ładnie ukształtowane tereny prowadzi ścieżka rowerowa.
Hotel organizuje dla gości szereg atrakcji jak wyprawy quadami po bezdrożach, spływy kajakowe.
 
Wszystkie pokoje posiadają łazienkę oraz TV . W budynku goście mają możliwość korzystania z bezprzewodowego Internetu. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14.00 i kończy o godz. 12.00 dnia następnego. Goście mają do dyspozycji bezpłatny parking. Rano na gości czeka smaczne śniadanie wliczone w cenę pokoju hotelowego. Śniadanie podawane jest w zestawach do wyboru ale smaczne ,ładnie podane i obfite. Miła obsługa gwarantuje gościom przyjemny pobyt.
 
Hotel zadbał również o rekreację dla gości. W hotelu goście znajdą saunę fińską z zewnętrznym basenem i zapleczem sanitarnym. Sauna znajduje się w oddzielnym budynku.
 
Na terenie hotelu znajduje się wiata rekreacyjna, w której można zorganizować przyjęcia biesiadne z grillem i ogniskiem do 120 osób.


Ceny

Ceny od: 32,54 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Gościniec znajduje się w pobliżu Wigireskiego Parku Narodowego.


Zdjęcia

Gościniec Pod Strzechą Gościniec Pod Strzechą
Gościniec Pod Strzechą Gościniec Pod Strzechą
Gościniec Pod Strzechą Gościniec Pod Strzechą
Gościniec Pod Strzechą Gościniec Pod Strzechą

www.polhotels.com  www.poltravel.com