Knieja - Centrum Konferencyjno Bankietowe

Al. Niepodległości 6
16-030 Supraśl
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstar

Centrum Konferencyjno - Bankietowe Knieja i Knieja Eko-Spa&Wellness w Supraślu znajduje się na skraju Puszczy Knyszyńskiej w pobliżu rzeki Supraśl. Malownicza okolica otaczająca hotel oraz zdrowotny, unikalny mikroklimat stanowi wspaniałe warunki zarówno na wypad weekendowy jak i na dłuższy pobyt wakcyny z rodziną. Centrum Knieja to wspaniałe miejsce dla gości poszukujących głębokiego relaksu i wyciszenia na łonie przyrody.

Goście znajdą tu profesjonalną obsługę, nowocześnie urządzone pokoje,   niepowtarzalny smak i aromat regionalnych potraw w hotelowej restauracji, oraz zwiedzanie ciekawych miejsc Supraśla i okolic.

Hotel oferuje 88 miejsc noclegowych w pokojach z widokiem na Puszczę Knyszyńską, wyposażonych w  łazienkę z prysznicem, Tv, dostępem do internetu. Goście mają do wyboru  39 pokoi - 2 osobowych, 2 pokoje - 3 osobowe oraz    2 Apartamenty. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, basen, jacuzzi, pobyt w saunie suchej i łaźni parowej. Pokoje i apartamenty wyposażone są w luksusową łazienkę, TV, internet WiFi. Niektóre pokoje posiadają balkony. Goście mają do dyspozycji bezpłatny, monitorowany parking. Śniadanie podawane jest od godz. 8.00 do godz. 10.00


Szeroki wybór udogodnień rekreacyjnych pozwoli gościom połączyć pobyt wakacyjny z dbaniem o kondycję fizyczną. Goście mogą tu popływać w krytym basenie z podwodnymi dyszami masującymi lub zrelaksować się w jacuzzi. Goście mają do dyspozycji saunę parową,saunę błotną,saunę suchą, saunę na podczerwień. W części zabiegowej Eko Spa goście mogą skorzystać z zabiegów na ciało i rytuałów na twarz.
 
Centrum Konferencyjo - Bankietowe Knieja dysponuje nowoczesnymi salami konferencyjnymi oraz terenem na imprezy plenerowe. W dużym ogrodzie znajdują się trzy zadaszone wiaty, gdzie można zorganizować grille, ogniska, kuligi, imprezy integracyjne, biesiady.

Hotelowa restauracja o wyjątkowym i niepowtarzalnym klimacie, podaje dania  kuchni podlaskiej i tradycyjnej kuchni polskiej.


Ceny

Ceny od: EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Knieja - Centrum Konferencyjno Bankietowe Knieja - Centrum Konferencyjno Bankietowe
Knieja - Centrum Konferencyjno Bankietowe Knieja - Centrum Konferencyjno Bankietowe
Knieja - Centrum Konferencyjno Bankietowe Knieja - Centrum Konferencyjno Bankietowe
Knieja - Centrum Konferencyjno Bankietowe Knieja - Centrum Konferencyjno Bankietowe

www.polhotels.com  www.poltravel.com