Centrum Browar

ul. Kościuszki 4
47-100 Strzelce Opolskie
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Mieszczący się w Strzelcach Opolskich hotel Centrum Browar oferuje gościom wygodne pokoje i smaczne dania w hotelowej restauracji.

Hotel posiada 24 komfortowe pokoje: jednoosobowe, 2-sobowe, 3-osobowe, 4-osobowe. Wszystkie pokoje są wyposażone w  łazienkę, TV, dostęp do internetu,  klimatyzację.
 W budynku znajduje się winda. Goście mają do dyspozycji monitorowany parking.
 Doba hotelowa trwa od 14:00 do 12:00 dnia następnego.
 
Przestronna, klimatyzowana sala restauracyjna urządzona jest w stylu Starego Browaru. Sala udekorowana jest kolekcją malowideł ściennych oraz gustownych lamp. Goście mogą tu zjeść dania kuchni myśliwskiej i tradycyjne dania regionalne jak również  wybrane dania z innych Kuchni Europejskich.
Do posiłku restauracja oferuje aromatyczną włoską kawę Arcaffe.
 
Hotel oferuje organizowanie wytwornych przyjęć okolicznościowych oraz spotkań biznesowych.
 
 Hotel zadbał również o aktywny wypoczynek dla gości. Można tu pograć w kręgle w nowoczesnej kręgielni z   3 torami do gry w bowling, z barem i miejscami do siedzenia.

Hotel Centrum Browar posiada centrum rekreacyjne "Kużnia Zdrowia", w którym goście mogą się zrelaksować i zregenerować organizm. Centrum rekreacji wyposażone jest w siłownię wyposażoną w sprzęt do ćwiczeń,  saunę suchą i parową,  solarium.
 
Hotel zadbał również o rodziny z dziećmi. Dla dzieci jest wspaniała sala zabaw SMERFOLANDIA. Dzieci w różnym wieku mogą się tu bawić wesoło i bezpiecznie. Dzieci znajdą tu wiele zabawek, miękkie i bezpieczne zjeżdżalnie, oraz basen z piłeczkami.


Ceny

Ceny od: EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Hotel znajduje się w Strzelcach Opolskich.


Zdjęcia


www.polhotels.com  www.poltravel.com