Gwarek

ul. Rynek 13
28-200 Staszów
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstar

Położony w centrum Staszowa, w otoczeniu pięknych XVIII wiecznych kamieniczek, kameralny i przytulny hotel Gwarek oferuje gościom wygodę i miłą obsługę. Okna   hotelu wychodzą na zabytkowy ratusz.
Miła i profesjonalna obsługa hotelu zadba o dobre samopoczucie gości.
Dla wygody gości hotel posiada   jadalnię,   bar kawowy, saunę, bankomat oraz ogrodzony i zamykany parking przy hotelu.

Hotel dysponuje 23 miejscami noclegowymi w 12 pokojach jedno i dwuosobowych. Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę, toaletę, radio, telefon, telewizje satelitarną, dostęp do szybkiego, bezprzewodowego internetu. Komfortowe i przytulne pokoje posiadają swój niepowtarzalny styl i atmosferę.
W godzinach 7:00 do 10:00 serwowane jest smaczne śniadanie wliczone w cenę pokoju.

Dla relaksu gości w hotelu jest nowoczesna sauna fińska. Wizyta w saunie sprawi, że odzyskasz dobre samopoczucie, zrelaksujesz się a twoja skóra uzyska piękny blask.  Latem dostępny jest cichy ogródek gdzie goście mogą odpocząć.
 
Do dyspozycji gości biznesowych hotel posiada salę konferencyjną na 50 osób. Ustawienie sali można dostosować według potrzeb, np. ustawienie teatralne, bankietowe czy szkoleniowe.
Ponadto w   hotelu znajduje się  jedna mała sala szkoleniowa oraz kameralna sala gabinetowa, doskonale nadająca się na rozmowy rekrutacyjne, niewielkie szkolenia i spotkania biznesowe. Hotel organizuje przerwy kawowe dla uczestników spotkań. Latem przerwy kawowe mogą odbywać się w cichym ogródku.


Ceny

Ceny od: EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Hotel mieści się w centrum Staszowa.


Zdjęcia

Gwarek Gwarek

www.polhotels.com  www.poltravel.com