Motelik Miś

Rynek 2
33-340 Star Sącz
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Motelik Miś mieści się w ciekawie zaprojektowanym budynku, którego architektura nawiązuje do średniowiecznej zabudowy miasta. Goście mogą tu poczuć klimat dawnego Starego Sącza. W sielskiej atmosferze można tu dobrze zjeść i wypić oraz przenocować w pokoju z łazienką.  Oryginalny wystrój wnętrz, dużo przestrzeni oraz przemiła obsługa zapewnią przyjemny pobyt.
Hotel znajduje się na zabytkowym rynku Starego Sącza. W pobliżu znajdują się najciekawsze zabytki miasta.
Motel jest idealnym miejscem na nocleg dla gości podróżujących do górskich kurortów Szczawnicy i Zakopanego oraz dla podróżujących w kierunku polsko-słowackiego przejścia granicznego Piwniczna-Mnisek i usytuowany jest w samym centrum zabytkowego miasta. Jest to również punkt wypadowy w Dolinę Popradu.

Hotel oferuje 36 miejsc noclegowych w przytulnych pokojach. Do dyspozycji gości jest tu 10 pokoi hotelowych 2, 3, 4 - osobowych z łazienkami i TV. W pokojach znajduje się łazienka, ręczniki, TV, free wi-fi, szafa, stół, krzesła, lampki nocne. Doba hotelowa trwa od 14.00 do 12.00 następnego dnia.


Restauracja motelu posiada trzy drewniane sale biesiadne wychodzące na wspólny dziedziniec z nastrojowym wodospadem. Obok znajduje się zejście w podziemia do średniowiecznej piwniczki. Goście mogą tu zjeść smaczne dania domowej kuchni polskiej.

Hotel zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych  dla 150 osób. Można również zorganizować imprezę w plenerze. Hotel posiada trzy szałasy biesiadne, restaurację oraz klimatyczną gawrę. Hotel prowadzi kuchnię domową z barem i jadalnią i zapewnia obsługę cateringową.


Ceny

Ceny od: EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Hotel znajduje się w przy rynku Starego Sącza.


Zdjęcia

Motelik Miś Motelik Miś
Motelik Miś Motelik Miś
Motelik Miś Motelik Miś
Motelik Miś Motelik Miś

www.polhotels.com  www.poltravel.com