Zajazd Bachus

ul. Mickiewicza 21
83-200 Starogard Gdański
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

Mieszczący się on przy drodze E-22 Berlin-Królewiec, niedaleko autostrady A1, przy wyjeździe z miasta w kierunku na Malbork, hotel Zajazd Bachus istnieje od 1997 roku i jest idealnym miejscem   dla osób ceniących komfort i wysoką jakość usług. Hotel posiada liczne rozrywki dla gości i gabinet  odnowy biologicznej. Każdy gość jest tu traktowany  indywidualnie i wyjątkowo.
Hotel jest czynny całą dobę.

Hotel oferuje 28 pokoi, salę balową na 200 osób z tarasem, salę restauracyjną na 60 miejsc konsumpcyjnych oraz 20 osobową salę bankietowo-konferencyjną.

Goście mogą bawić się we wspaniałej atmosferze lat trzydziestych w klubie Bachus.

Hotel posiada komfortowe i nowoczesne City Spa, gdzie goście mogą zregenerować siły, odreagować stres i poprawić zdrowie i urodę.  

 
 Hotel oferuje fortowe apartamenty i pokoje 6, 4, 3, 2, 1-osobowe, łącznie 28 pokoi. Każdy pokój wyposażony jest w     łazienkę,    telefon,    lodówkę,    dostęp do internetu,    telewizję kablową,    sejf osobisty. Pokoje łączą w sobie elegancję, nowoczesność i funkcjonalność. Piękny wystrój pokoi sprawi, że goście poczują się jak w domu.

Z myślą o osobach niepełnosprawnych hotel posiada windę oraz kilka pokoi przystosowanych do potrzeb gości niepełnosprawnych.
Rano na gości czeka  śniadanie wliczone w cenę pokoju.

Do dyspozycji gości hotelowych jest parking strzeżony monitorowany oraz miejsca garażowe dodatkowo płatne.

Restauracja hotelowa oferuje wyśmienite dania tradycyjnej kuchni polskiej i międzynarodowej. Do posiłków goście mają   wyselekcjonowany wybór win. Na deser restauracja poleca wyśmienitą kawę oraz pyszne domowe ciasto. Restauracja czynna jest w godzinach, 7:00-23:00, zaś w niedzielę w godzinach 7:00-22:00.

Dla celów biznesu w hotelu jest sala balowa na 200 miejsc konsumpcyjnych, sala restauracyjna ogólnodostępna na 60 miejsc
i sala bankietowa na 20 miejsc.


Ceny

Ceny od: EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Hotel znajduje się on przy drodze E-22 Berlin-Królewiec, niedaleko autostrady A1, przy wyjeździe z miasta w kierunku na Malbork.


Zdjęcia

Zajazd Bachus Zajazd Bachus
Zajazd Bachus Zajazd Bachus
Zajazd Bachus

www.polhotels.com  www.poltravel.com