Gosciniec Nad Iną

Żarowo 2f
73-110 Stargard Szczeciński
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstar

Hotel Gościniec nad Iną to owo otwarty obiekt mieszczący się w niezwykłym architektonicznie budynku. Położenie w  zacisznym, urokliwym miejscu sprawi, że goście naprawdę wypoczną. Otoczenie wśród przyrody, drzew i ptaków sprawi, że zrelaksujesz się i odzyskasz siły. W ciepłe dni możesz posiedzieć przy kawie lub lampce wina na słonecznym tarasie, a w chłodne wieczory przy rozpalonym kominku.
Wyjątkowe wnętrza, niepowtarzalne aranżacje zaspokoją najbardziej wymagające gusta.

Hotel połozony jest przy drodze ze Stargardu do  Międzynarodowego lotniska w Goleniowie.

Przyjazne człowiekowi materiały jak cegła i drewno, wnętrza utrzymywane w starym stylu, gustowne dodatki towrzą miły, ciepły klimat.

Hotel oferuje 22 przestronne pokoje, w których może przenocować aż 65 osób. Goście mogą podziwiać piękny widok na malowniczą okolicę położona nad Iną.

Hotelowa restauracja podaje specjały kuchni polskiej. Bogate menu to tradycyjna polska kuchnia w najlepszym wydaniu, oparta na przepisach   znakomitych kucharzy.
Goście mogą tu zjeść różnego rodzaju zakąski, zupy, sałatki, pierogi, ryby, drób, wołowina, wieprzowina oraz desery. Dostępne są również dania wegetariańskie, dania dla dzieci.
  Restauracja czynna jest od 12 do 22.

Hotel dysponuje przestronną salą bankietową z kominkiem, w której odbywać się może uroczystość do 150 osób. Na sali mieści się również wydzielony parkiet do tańca. Niesamowity, kameralny klimat panujący w Gościńcu nad Iną stanowi wspaniałą oprawę dla każdej uroczystości. Słoneczne tarasy będą świetnym miejscem na uroczystości plenerowe.


Ceny

Ceny od: 37,88 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Obiekt położony jest przy drodze ze Stargardu do Goleniowa (Miedzy narodowego lotniska w Goleniowie), 42 km od przejścia granicznego w Kołbaskowie oraz 4 km od drogi nr.20 w kierunku Pojezierza Drawskiego.


Zdjęcia

Gosciniec Nad Iną Gosciniec Nad Iną
Gosciniec Nad Iną Gosciniec Nad Iną
Gosciniec Nad Iną Gosciniec Nad Iną
Gosciniec Nad Iną Gosciniec Nad Iną

www.polhotels.com  www.poltravel.com