Dworek Hetmański

Miejscowość Koszewko 20
73-102 Stargard Szczeciński
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Hotel Dworek Hetmański oferuje gościom pobyt w klimacie starego szlacheckiego dworu, który zapewnia gościom spokój i intymność oraz luksusowe warunki wypoczynku. W restauracji goście znajdą prawdziwą ucztę dań dań staropolskich i francuskich oraz smak prawdziwej kuchni ukraińskiej.

 
Dworek Hetmański położony jest nad czystym i rozległym jeziorem Miedwie, pomiędzy Szczecinem a Stargardem Szczecińskim.
Goscie znajdą tu wspaniały wypoczynek wśród przyrody, w ciszy i spokoju.
Hotel otoczony jest rozległym ogrodem, gdzie goście mogą się zrelaksować.

Dworek Hetmański oferuje 20 pokoi. Każdy pokój jest inaczej zaaranżowany.
Hotel nie przyjmuje zwierząt. Rano na gości czeka śniadanie w formie bufetu. Goście mają do dyspozycji monitorowany parking.  W całym obiekcie jest dostęp do Internetu   (Wi-Fi, stałe łącze jedynie w pokojach).
    W pokojach goście znajdą stylizowane meble, TV-SAT, minibar, klimatyzację. W pokojach superior łazienki wyposażone są w suszarki do włosów.
    Na piętrze znajdują się apartamenty. Apartamenty posiadają wyjście na taras. Apartamenty są umeblowane antykami i posiadają 2 pokoje. Przy apartamencie znajduje się łazienka 40 m2 , wyposażona w nowoczesną kabinę prysznicową oraz wannę z hydromasażem, suszarkę do włosów, kryształowe lustra i podgrzewaną podłogę.

 
Na parterze znajduje się Recepcja, Restauracja, Lobby Bar, Oranżeria, Pokój SPA (sauna i jacuzzi), sala konferencyjna Oranżeria oraz pokój typu Superior.
 
Restauracja Dworku Hetmańskiego oferuje gościom wykwintne dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Szef kuchni tworzy nowoczesne dania przygotowane metodą vacum (gotowanie w niskich temperaturach) z zastosowaniem elementów kuchni molekularnej. Dania są przygotowane przy użyciu składników najwyższej jakości.


Ceny

Ceny od: 24,45 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Dworek Hetmański położony jest nad czystym i rozległym jeziorem Miedwie, pomiędzy Szczecinem a Stargardem Szczecińskim.


Zdjęcia

Dworek Hetmański Dworek Hetmański
Dworek Hetmański Dworek Hetmański
Dworek Hetmański

www.polhotels.com  www.poltravel.com