Stal

ul. Komisji Edukacji Narodowej 4
37-450 Stalowa Wola
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Największymi atutami hotelu Stal w Stalowej Woli są dogodna lokalizacja, strzeżony parking, nowocześnie i przytulnie zaaranżowane wnętrza. Przyjazna atmosfera, wysoka jakość i różnorodność świadczonych usług, sprawią, że pobyt w hotelu będzie przyjemny i relaksujący.

Położony jest w centralnym punkcie miasta, hotel Stal powstał w 1989 roku i został grudntownie zmodernizowany i odnowiony w 2009 roku zapewniając gościom najnowocześniejsze udogodnienia. Hotel znajduje się przy głównej arterii komunikacyjnej, blisko Dworców PKP i PKS.

Goście mają tu do dyspozycji 130 miejsc noclegowych w 74 pokojach jedno,- i dwuosobowych oraz apartamentach. Hotel posiada również pokoje studio z aneksami kuchennymi oraz dziewięć nowocześnie wyposażonych lokali mieszkalnych, które są idealne na dłuższy pobyt. Hotel posiada 2 apartamenty przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Budynek hotelu i jego wnętrza pozbawione są barier architektonicznych.
Goście mają do dyzpozycji parking.

Restauracja ROMA oferuje bogaty wybór dań kuchni polskiej i europejskiej. Sala restauracyjna na 80 doskonale nadaje się na przyjęcia weselne, okolicznościowe oraz bankiety.  
Hotel otoczony jest pięknymi terenami zielonymi z altana, gdzie można zorganizować imprezę plenerową.
 
Hotel Stal oferuje gościom nie tylko przyjemny pobyt ale tak że utrzymanie kondycji fizycznej oraz poprawę samopoczucia. W hotelu znajdują się gabinety odnowy biologicznej z siłownią, fitness, solarium i sauną, oraz pracownie fizjoterapeutyczne z szerokim wachlarzem zabiegów rehabilitacyjnych.

Hotel oferuje gościom możliwość przechowywanie bagaży i rzeczy wartościowych. Goście maja do dyspozycji miejsca na parkingu strzeżonym dla 80 pojazdów.
W hotelu można skorzystać z usług Salonu Fryzjerskiego ”Ania”.


Ceny

Ceny od: EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Hotel Stal mieści się w samym centrum Stalowej Woli.


Zdjęcia

Stal Stal
Stal Stal

www.polhotels.com  www.poltravel.com