Metropol

Ul. 20 Pazdziernika 43
63-100 Śrem
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Mieszczący się we wschodnim skrzydle Starego Rynku, hotel Metropol znajduje się w zabytkowym budynku z końca XVIII wieku. Hotel został dokladnie wyremontowany i wzbogacony o nowoczesne udogodnienia aby zapewnić gościom wygodę i komfort.
Personel hotelu włada  językami obcymi i tworzy miłą, rodzinną atmosferę.
W recepcji znajduje się przechowalnia bagażu, sejf, ksero.

 
Hotel posiada 30 pokoi ulokowanych na trzech piętrach XVIII-wiecznego budynku z windą. Goscie mają do wyboru 3 pokoje jednoosobowe,   25 pokoi dwuosobowych, w tym pokój z udogodnieniami dla osób  niepełnosprawnych oraz 2 apartamenty z widokiem na Stary Rynek.
Pokoje posiadają komfortowe i przestronne łazienki z prysznicem lub wanną. W pokojach znajduje się telewizor LCD z TV satelitarną, bezpłatny dostęp do Internetu, lodówka - mini bar, sejf elektroniczny.
Apartamenty wyposażone w łazienki z prysznicami oraz wieloosobowe jacuzzi.

Goście mają do dyspozycji parking monitorowany 24 h.

Restauracja oferuje gościom bogate menu kuchni polskiej i europejskiej oraz szeroki wybór win włoskich, alkoholi i drinków z całego świata. Sala restauracyjna jest klimatyzowana i przystosowana do organizacji różnorodnych przyjęć okolicznościowych.
 
Hotel posiada klimatyzowany klub nocny w uroczej XVII-wiecznej piwnicy gdzie goście mogą cieszyć się wspaniałą muzyką klubową i miłą obsługą.
Klub nocny otwarty cały tydzień od godz. 19.00 do ostatniego gościa.Klimatyzowana sala konferencyjna wyposażona w nowoczesny sprzęt i szybki dostęp do Internetu pozwoli na organizację konferencji, szkoleń i imprez.


Ceny

Ceny od: EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Hotel znajduje się w centrum Śremu, przy starym rynku.


Zdjęcia

Metropol Metropol
Metropol Metropol
Metropol Metropol
Metropol Metropol

www.polhotels.com  www.poltravel.com