Sokółka

ul. Letnia 26
57-215 Srebrna Góra
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

Położony w centrum malowniczej miejscowości Srebrna Góra, hotel Sobótka oferuje gościom wygodny pobyt w nowocześnie urządzonych pokojach.
Nowo wybudowany pensjonat łączy elementy tradycyjne z nowoczesnymi i wspaniale komponuje się w zabytkową zabudowę miasta. Hotel znajduje się u podnóża największej górskiej twierdzy w Europie. W pobliżu goście mogą zobaczyć takie atrakcje jak twierdza Srebrna Góra, kopalnia złota, Zamek w Kamieńcu Ząbkowskim, opactwo cystersów, skalne miasto w Czechach.

Hotel oferuje gościom wygodne pokoje z łazienkami, TV LCD 32” z telewizją Cyfrową oraz bezprzewodowym internetem. Rano na gości czeka smaczne śniadanie w formie bufetu.

Hotel posiada wypoczynkowy taras widokowy z placem zabaw dla dzieci osadzony na skalnych pułkach, gdzie goście mogą wypocząć i zrelaksować się na łonie przyrody.

Goście mogą połączyć pobyt z dbałością o zdrowi i kondycję. W podziemiach hotelu znajduje sie sauna z koloroterapią, panelem solnym i nagłośnieniem, oraz sala fitness.  
Restauracja oferuje   smakowicie podane dania kuchni polskiej, wykorzystujące lokalne bio – produkty.  Latem można zjeść pyszne dania i napić się piwa w ogródku piwnym.
Hotel posiada również sale konferencyjne i bankietowe.


Ceny

Ceny od: EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Hotel mieści sie w centrum miejscowości Srebrna Góra.


Zdjęcia

Sokółka Sokółka
Sokółka Sokółka
Sokółka Sokółka
Sokółka Sokółka

www.polhotels.com  www.poltravel.com