Dwór Carski

ul. Nadpiliczna 3
97-215 Spała
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Położony na terenie Spalskiego Parku Krajobrazowego, hotel Dwór Carski mieści się w wyremontowanym zabytkowym budynku.  Goście mogą tu wypoczywać wśród przyrody, ciesząc się świeżym powietrzem.
Entuzjaści aktywnego wypoczynku i rekreacji mogą korzystać z hotelowego spa lub korzystać z uroków przyrody podczas wycieczek pieszych i rowerowych. Goście znajdą basen, stadion, hale sportowe, strzelnicę w centrum sportowym w odległości 800 metrów od hotelu. Piękna okolica oferuj gościom możliwość uprawiania nordic walking, wycieczki rowerowe, spływy kajakowe Pilicą, przejażdżki powozami, bryczkami i saniami oraz gre w tenisa ziemnego.

Dwór Carski oferuje 22 miejsca noclegowe w 1 pokoju jednoosobowym, 1 pokoju 3 osobowym, 7 pokojach dwuosobowych oraz w Apartamencie dwupokojowym. W każdym pokoju znajduje się telewizor, łazienka, dostęp do Internetu z kabla oraz Wi Fi. Parking strzeżony dodatkowo płatny. Hotel akceptuje zwierzęta.  
 
Goście mogą zjeść śniadanie i korzystać z restauracji w hotelu Mościcki odłegłym o 30 km.

Dla celów biznesowych hotel posiada własne zaplecze konferencyjne Sala Carska przeznaczona jest do grup do 25 osób, jest klimatyzowana i wyposażona w telewizor, odtwarzacz DVD, rzutnik multimedialny.


Ceny

Ceny od: 46,85 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Hotel połozony jest na terenie parku Krajobrazowego, 9 km od Tomaszowa Mazowieckiego.


Zdjęcia

Dwór Carski Dwór Carski
Dwór Carski Dwór Carski
Dwór Carski Dwór Carski
Dwór Carski Dwór Carski

www.polhotels.com  www.poltravel.com