M Hotel

Wojska Polskiego 199
41-208 Sosnowiec
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Nowoczesny MHotel w Sosnowcu oferuje gościom 12 wysokiej klasy pokoi jednoosobowych z dużym, wygodnym łóżkiem małżeńskim typu double, 37 pokoi dwuosobowych z dwoma łóżkami typu twin, 1 pokój dla niepełnosprawnych,  2 pokoje typu lux z dużym łóżkiem małżeńskim, 1 apartament typu biznes z salonem konferencyjnym idealnym na małe spotkania biznesowe, oraz 1 apartament typu rodzinnego z przytulnym pokojem dziennym idealnym pokojem dla rodziny.

Wszystkie   pokoje i apartamenty wyposażone są w szybki internet (20Mbps) przewodowy i bezprzewodowy, telewizję satelitarną, biurka z litego drewna i fotele oprawione w skórę. Wygodne łóżka są  idealne do wieczornego czytania w łóżku gdyż posiadają zagłówek oprawiony w ekologiczną skórę, nocny stolik. W pokojach znajduje się telewizor z telewizją satelitarną. Wygodna szafa pomieści   bagaże oraz odzież.
Apartament biznesowy posiada salon ze stołem konferencyjnym do 12 osób oraz aneksem na przerwę kawową jest idealnym miejscem na spotkania kadry kierowniczej, czy zarządu

Podłogi części hotelowej wyłożone są wykładzinami z naturalnej wełny, a wykończenia wind i parapetów z naturalnego granitu.
 
Sala konferencyjna jest idealnym miejscem dla zorganizowania imprezy dla 50 osób. W okresie do kwietnia do października istnieje możliwość organizacji eventów do 400 osób, na terenie przy hotelu gdzie można ustawić namioty.

W hotelu znajduje się także przytulne lobby z kawiarnią gdzie można spędzić wolny czas.
Restauracja hotelowa podaje wyśmienite dania będące autorskimi wersjami tradycyjnych potraw. Goście mogą tu delektować się smakami kuchni śródziemnomorskiej. Wszystkie   potrawy przygotowywane są na miejscu ze świeżyćh produktów. Goście mogą tu zjeść także prawdziwą włoską pizzę, z oryginalnymi włoskimi produktami.

Rano na gości czeka pyszne śniadanie oraz aromatyczna kawa.

Dla gości pragnących zadbać o kondycję fizyczną hotel proponuje nowoczesną siłownię.


Ceny

Ceny od: EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


PołożenieZdjęcia

M Hotel M Hotel
M Hotel M Hotel
M Hotel

www.polhotels.com  www.poltravel.com