logo

Villa Aqua

Ul. Zamkowa Góra 35
81-713 Sopot
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Położony w pobliżu centrum Sopotu, nowoczesny hotel Villa Aqua stanowi połączenie elegancji i funkcjonalności i oferuje wysoki standard usług. Hotel mieści się w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu basenów Aqua Park, co pozwoli gościom na korzystanie z atrakcji wodnych kąpieli. Niedaleko mieści się piękna piaszczysta plaża.

Pokoje

Villa Aqua posiada 53 pokoje, w tym 2-osobowe, 1-osobowe i lux. W każdym pokoju znajduje się łazienka z kabiną prysznicową, suszarką do włosów i zestawem kosemtyków. Dla rozrywki goście mają telewizor LCD z programami telewizji satelitarneji kanałami radiowymi oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego łącza internetowego. W pokojach jest telefon.
Goście mają do dyspozycji podziemny parking. W budynku jest winda. W recepcji można zostawić rzeczy wartościowe w sejfie. Hotel udostępnia łóżeczka dla dziecka. W całym hotelu jest dostęp do Internetu.

Restauracja hotelowa podaje dania kuchni polskiej i międzynarodowej przygotowane przez kreatywnego szefa kuchni. Dania przygotowane są ze świeżych lokalnych produktów.
 
Klimatyzowana sala konferencyjna oraz wyposażenie konferencyjne: ekran, flipchart, rzutnik folii, rzutnik multimedialny, mikrofon bezprzewodowy, telewizor LCD, odtwarzacz DVD, video oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.


Ceny

Ceny od: 280,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Villa Aqua znajduje się 1.5 km od centrum Sopotu i stacji kolejowej.


Opis pokoi

Villa Aqua oferuje 53 pokoje, w tym 2-osobowe, 1-osobowe i lux. Wyposazenie pokoi: Lazienka telewizor LCD z programami telewizji satelitarnej i kanalami radiowymi Bezplatny dostep do bezprzewodowego lacza internetowego Telefon Lazienka z kabina prysznicowa Suszarka do wlosów i galanteria hotelowa


Zdjęcia

Bar Villa Aqua
Room Villa Aqua
Room Restaurant

www.polhotels.com  www.poltravel.com