Staromiejski

ul. Jedności Narodowej 4
75-200 Słupsk
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Usytuowany jest w centrum miasta, hotel Staromiejski oferuje gościom wygodny pobyt w otoczeniu zabytków. Położony w kompleksie zabytkowych, secesyjnych budynków hotel Staromiejski posiada 77 miejsc w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych oraz w apartamentach. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, internet, telefon łazienkę.
Nowoczesne i funkcjonalne umeblowanie obejmuje stolik, krzesełka, nocne szafki i pojemną szafę na ubrania. Goście mają również bezpłatny dostęp do Internetu.
Goście mają do dyspozycji parking strzeżony.

Dla celów biznesu dostępna jest sala konferencyjna wyposażona w dostęp do Internetu oraz nowoczesny sprzęt konferencyjny.

Hotel posiada również apartamenty biznesowy wyposazony w stół konferencyjny z krzesłami na 8 miejsc siedzących, komodę oraz komplet wypoczynkowy.  Apartament jest idealny dla gości przyjeżdżających do Słupska w celach biznesowych. W apartamencie jest lodówka, TV, bezpłatny internet (Wi-Fi), telefon, szklanki, woda mineralna niegazowana.

W tym samym budynku mieści się renomowana restauracja "STAROMIEJSKA" gdzie goście mogą zjeść znakomite dania polskie i kuchni światowej.

W budynku znajduje się także kantor wymiany walut.


Ceny

Ceny od: 64,65 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

HOTEL "STAROMIEJSKI" kat. *** w Słupsku usytuowany jest w centrum miasta, w kompleksie zabytkowych, secesyjnych budynków.


Zdjęcia

Staromiejski Staromiejski
Staromiejski Staromiejski
Staromiejski Staromiejski

www.polhotels.com  www.poltravel.com