logo.jpg (23337 bytes)

Hotel Piast

ul. Jedności Narodowej 3
76-200 Słupsk
Polska

Guests reviews
Overall Rating:

Very Good
Read all reviews

Call Center: +48 22 492 77 29

-----------------------------

English version


Deutsche FassungPiast
/images/gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Hotel Piast został zbudowany w 1897 roku. Znany był niegdyś jako hotel "U Franciszkanów". Posiada 52 miejsca noclegowe w 25 pokojach jednoosobowych, dwuosobowych, trzyosobowych i apartamentach. Wszystkie pokoje są wyposażone w telefon, łazienkę, prysznic i telewizor. Do dyspozycji naszych gości jest sala konferencyjna o powierzchni 52 m2.
Nasza restauracja podaje dania kuchni polskiej i europejskiej. Proponujemy organizację bankietów, pokazów, wystaw, konferencji i pikników. Gościom zmotoryzowanym proponujemy parking strzeżony dla samochodów osobowych. Walory środowiska przyrodniczego, setki malowniczo położonych jezior, piękne lasy, czyste powietrze, zdrowy klimat, zapewniają komfort wypoczynku i relaksu na wybrzeżu słupskim. Hotel znajduje się 18 km od morza i 135 km od Gdańska.
Zwierzęta są przyjmowane nieodpłatnie.


Ceny

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (21)Lokalizacja

Hotel jest położony w centrum miasta, 300 m od głównej stacji kolejowej i 250 m od głównej stacji PKS. Do hotelu można dostać się autobusami nr.: 1, 5, 10, 13.
Z głównej stacji kolejowej linie autobusowe nr.: 1, 5, 10, 13. Po wyjściu z dworca należy przejść Aleją Wojska Polskiego, a następnie za rondem na ulicę Jedności Narodowej.


mapsm.jpg (7172 bytes)

Kliknij żeby zobaczyć mapę


www.polhotels.com www.poltravel.com