Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA w Uzdrowisku Dąbki


ul. Letniskowa 4, 76-156 DĄBKI

-----------------------------
English version


Mieszczący się zaledwie 120 metrów od plaży, Ośrodek Geovita jest nowoczesnym obiektem, który zapewnia gościom wspaniały wypoczynek wakacyjny połączony z zabiegami rehabilitacyjnymi, które pozwalają na szybką regenerację sił, pozwalając ciału odzyskać równowagę i spokój ducha. Sosnowy las otaczający ośrodek i bliskość morza tworzą zdrowotny mikroklimat przez cały rok.
W ośrodku Geovita można nie tylko wypocząć lecz także zadbać o zdrowie i urodę. W ośrodku można leczyć: choroby układu ruchu, choroby układu oddechowego, choroby układu krążenia w stadium wydolności, choroby układu wydzielania wewnętrznego Zakład Przyrodoleczniczy oferuje takie zabiegi jak basen rekreacyjno-rehabilitacyjny, zabiegi wodne i balneologiczne, kinezyterapia, fizykoterapia, areozoloterapia, termoterapia, masaże lecznicze. W ośrodku jest także solarium, sauna z minibasenem, siłownia i sala gimnastyczna.

Morski Instytut SPA & Wellness oferuje zabiegi kosmentyczne na twarz i całe ciało oraz masaże. W Instytucie znajduje się salon kosmetyczny i gabinet masażu oferujący masaż gorącymi kamieniami Sabai, masaże relaksacyjne, lecznicze i pielęgnacyjne hydromasaże, drenaż limfatyczny Body Health, zabiegi w kapsule Dermalife Spa-Oceana, zabiegi na twarz i ciało z zastosowaniem Body Health.
Ośrodek otrzymał Certyfikat Bezpieczeństwa na lata 2009-2011 za stworzenie wysokiego poziomu bezpieczeństwa Gościom korzystającym z jego usług

Pokoje

Ośrodek posiada pokoje jedno, dwu, cztero-osobowe typu studio oraz apartamenty. Razem ośrodek oferuje 195 miejsc. Pokoje wyposażone są w łazienkę, lodówkę, TV sat, radio, telefon, dostęp do Internetu oraz sprzęt plażowy.

Restauracje

Hotelowa restauracja serwuje smaczne dania kuchni regionalnej i polskiej. Goście mogą zamówić dania diety wegetariańskiej niskokalorycznej, bezglutenowej, wątrobowej, żołądkowej lub dla osób z cukrzycą oraz diety bezglutenowej.
Kawiarnia, chata grillowa pozwalają mile spędzić wolny czas.

Konferencje

Ośrodek oferuje 2 sale konferencyjne. Sale konferencyjne wyposażone są w rzutnik pisma, rzutnik przeźroczy, wizualizer, wideo, telewizor, ekrany ścienne, flipchart.

Dodatkowe usługi

  • bilard, tenis stołowy
  • kort tenisowy, boisko do siatkówki, koszykówki, badmintona
  • plac zabaw dla dzieci
  • parking strzeżony
  • teren ogrodzony, strzeżony
  • ośrodek jest częściowo przystosowany dla osób niepełnosprawnych
  • bezpieczne dojście do plaży
  • doba hotelowa od godz. 14.00 do godz. 12.00
  • ośrodek honoruje karty płatnicze
  • obsługa w języku angielskim i niemieckim


Zdjecia

Ceny

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (10)


Lokalizacja

Ośrodek Geovita znajduje się w Uzdrowisku Dąbki.
Odległość do plaży wynois 120 m, do centrum 500 m, do jeziora 650 m.
Najważniejse odległości: od Darłowa 8 km, Koszalina 27 km, Słupska 58 km, Gdańska 180 km


www.polhotels.com www.poltravel.comstronaglowna-polhotels1.jpg (5875 bytes)