Leśny Dwór

ul. Słowackiego 84
26-640 Skaryszew
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Hotel Leśny Dwór powstał  w 2000 roku i oferuje gościom pobyt w niepowtarzalnej atmosferze, wspaniałą estetykę wnętrz, piękny ogród i niezwykłe doznania kulinarne w hotelowej restauracji. Hotel jest prowadzony przez rodziną i tworzy domową, rodzinną atmosferę.   Leśny Dwór to komfortowy obiekt, położony zaledwie 3 km od granic miasta Radomia, przy drodze krajowej nr E-9. Niedaleko znajduje się piękny las gdzie goście mogą zrelaksować sie w czasie spacerów.


Hotel oferuje gościom 17 stylowo zaprojektowanych pokoi z łożami wysokiej jakości,  telewizorami z płaskim kineskopem, biurkiem, lampami, szafami na ubrania i stojakami na walizki. Goście mają w pokojach czajnik bezprzewodowy, który pozwoli ci przygotować sobie gorący napój o dowolnej porze.  W łazienkach są stylowo zaprojektowane prysznice i suszarki do włosów. Jedynym pokojem, który wyposażony jest w mini barek jest pokój kategorii Deluxe Suite. Cały hotel oferuje bezpłatną szybką bezprzewodową sieć LAN.
Hotel nie przyjmuje zwierząt.
Rano na gości czeka bogaty bufet śniadaniowy, obejmujący świeże gatunki kawy, wędliny, codziennie świeże owoce, własnej roboty twarogi, świeże pieczywo i wiele więcej.

Jeśli zechcesz coś zjeść w ciągu dnia hotel posiada bogatą i pełną ofertę napojów i przekąsek dostępnych 24h.

Recepcja hotelowa jest otwarta 24 godziny na dobę.
 
 Hotel Leśny Dwór to hotel przyjazny rodzinie. Wyposażenie pokojów oraz liczne udogodnienia tworzą dobre i bezpieczne warunki dla pobytu dzieci. W pokojach są zabezpieczenia kontaktów. W restauracji można otrzymać plastikowe naczynia dla dzieci i sztućce.
 
W restauracji hotelowej goście poznają niepowtarzalne smaki tworzone przez prawdziwych artystów. W każdym sezonie na gości czeka nowe menu, które zawiera dania obejmujące staropolską tradycję wplecioną w najlepsze receptury śródziemnomorskiej sztuki kulinarnej. Restauracja oferuje również specjalne menu dla dzieci.


Ceny

Ceny od: EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

  Leśny Dwór to komfortowy obiekt, położony zaledwie 3 km od granic miasta Radomia, przy drodze krajowej nr E-9.


Zdjęcia

Leśny Dwór Leśny Dwór
Leśny Dwór

www.polhotels.com  www.poltravel.com