Kresowiak

ul. Grodzieńska 7
17-300 Siemiatycze
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Położony  w samym sercu Siemiatycz, hotel Kresowiak oferuje gościom wypoczynek w nowoczesnym, komfortowym obiekcie, który łączy tradycję z nowoczesnością. Hotel znajduje się w sąsiedztwie takich miejscowości jak Drohiczyn, Grabarka czy Mielnik n. Bugiem.  

Hotel oferuje 21 pokoi dwu i trzy-osobowych, razem oznacza to nocleg dla 50 osób (z możliwością zwiększenia do 62 osób). Pokoje zostały udekorowane przy pomocy ciepłych, słonecznych barw są przestronnie, przytulnie i komfortowo.
 W każdym pokoju znajduje się łazienka, telewizor z dostępem do cyfrowej telewizji naziemnej i klimatyzacja. Goście oczekujący wyższych standardów mogą wybrać pokoje przestronniejsze,  wyposażone w sejfy i mini bar.
W pokojach goście znajdą nowoczesne  łazienki z kabiną prysznicową, toaletą oraz umywalką.
Na terenie całego obiektu jest dostęp do bezprzewodowego Internetu.  W pokojach jest również możliwość skorzystania z sieci LAN.
Udogodnieniem dla gości jest minibar w pokojach, który jest codziennie uzupełniany, dzięki czemu goście maja w każdej chwili do dyspozycji zimne napoje.  
 
W hotelowej restauracji goście mogą skosztować dań typowych dla   regionu. W menu znajdą się również tradycyjne dania kuchni polskiej. Potrawy podawane w   restauracji są przygotowywane na miejscu, ze świeżych produktów, przez doświadczonych kucharzy. Dzięki temu są bardzo smaczne i zdrowe.
 Restauracja czynna jest codziennie od godziny 11.00 do godziny 22.00.

W hotelowym lobby barze goście mogą poczuć aromat świeżo parzonej kawy bądź smak mocniejszych trunków.

Hotel posiada salę konferencyjną na ponad 100 miejsc. Sala wyposażona jest w projektor multimedialny, ekran,  „flipchart”, sprzęt nagłaśniający, stoły i krzesła. Sala jest w pełni klimatyzowana. Ponadto hotel organizuje dla uczestników przerwy kawowe i przekąski.

W recepcji hotelu można skorzystać z faksu, sejfu oraz zamówić taksówkę, zarezerwować bilety na podróż lub atrakcje turystyczne. Ponadto hotel oferuje usługi pralni.


Ceny

Ceny od: EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Hotel Kresowiak mieści się w centrum Siemiatycz.


Zdjęcia

Kresowiak Kresowiak
Kresowiak

www.polhotels.com  www.poltravel.com