Dom Litewski

ul. 22 lipca 0
16-500 Sejny
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Mieszczący się w Sejnach, w otoczeniu przyrody, lasów i rezerwatów przyrody, hotel Dom Litewski oferuje gościom   idealne warunki do wypoczynku oraz konstruktywnej pracy. W pobliżu goście znajdą takie atrakcje jak Aqua Park, skansen, malownicze dworki i osady.

Hotel posiada 45 miejsc noclegowych w przytulnych i wygodnych pokojach 2-,3-,4-,5-osobowych. Hotel posiada nowoczesne sale konferencyjno – szkoleniowo - bankietowe na 50 i 150 miejsc. W hotelu ziała    darmowy, bezprzewodowy dostęp do internetu (wi-fi).
Goście mogą zjeść smaczne dania kuchni litewskiej i regionalnej serwowane przez kawiarnię „Karczma Litewska”.

Hotel posiada 14 pokoi gościnnych (2-,3-,4-,5-osobowych). Goście mogą także wybrać pokój z aneksem kuchennym i jeden pokój typu studio. Wszystkie  pokoje wyposażone są w łóżka pojedyncze, podwójne, szafki i lampki nocne, stoliki z pufami, szafy na ubrania, telewizory, radia. W pokojach są łazienki  z wanną i WC. Goście mogą również wybrać pokoje z łazienkami na korytarzu z kabiną natryskową i WC. W recepcji nieodpłatnie wypożyczyć można suszarkę do włosów, żelazko, deskę do prasowania. Goście mają do dyspozycji parking.
 
Goście mogą zjeść pyszne dania regionalne w restauracji "Karczma Litewska". Klubowa atmosfera i oryginalne wnętrze sprawią, że goście przyjemnie spędzą tu czas. Bogata  karta dań zawiera potrawy kuchni regionalnej oraz tradycyjnej kuchni litewskiej. Restauracja jest idealnym miejscem do organizacji imprez firmowych i rodzinnych.


Ceny

Ceny od: 14,01 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Hotel znajduje się w Sejnach, 15 km od przejścia granicznego.


Zdjęcia

Dom Litewski Dom Litewski
Dom Litewski Dom Litewski
Dom Litewski Dom Litewski

www.polhotels.com  www.poltravel.com