Zlota Roza

ul. Dworcowa 37
28-340 Sędziszów
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Położony w Sedziszowie, w centrum miasta, hotel Złota Róża oferuje gościom przyjemny pobyt oraz organizację imprez rodzinnych i firmowych. Goście znajdą tu spokojny, relaksujący nocleg oraz wyśmienite dania w restauracji. Dogodne położenie i łatwy dojazd sprawiają, że hotel jest idealnym miejscem dla organizacji imprez. Hotel dysponuje odpowiednią przestrzenią, personelem oraz zapleczem sanitarnym, w celu organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych.  

Hotel oferuje gościom 26 wygodnych pokoi. Razem hotel może zaoferować tanie noclegi dla aż 100 osób. Pokoje stanowią wspaniałe miejsce do wypoczynku, gdzie można odświeżyć się w nowocześnie urządzonej łazience. Wyśpisz się na wygodnym materacu. Gdy pogoda nie sprzyja przechadzkom po malowniczej okolicy możesz w pokoju pooglądać TV. W pokojach znajduje się łazienka, tv oraz bezprzewodowy internet.
Istnieje możliwość zamówienia śniadania bądź obiadu.
 
Złota Róża to także wspaniała i przestronna sala weselna. Hotel jest w stanie zorganizować każde wesele lub inną imprezę rodzinną lub firmową.


Ceny

Ceny od: 20,07 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Złota Róża to hotel znajdujący się w centrum miasta Sędziszowa (województwo świętokrzyskie), w odległości pół kilometra od dworca kolejowego oraz autobusowego. Jesteśmy oddaleni jedynie o 15 km od trasy E7 łączącej Warszawę z Krakowem.


Zdjęcia

Zlota Roza Zlota Roza
Zlota Roza Zlota Roza
Zlota Roza Zlota Roza
Zlota Roza

www.polhotels.com  www.poltravel.com