Pod Ciżemką

ul. Rynek 27
27-600 Sandomierz
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Hotel pod Ciżemką mieści się w zabytkowej kamienicy na rynku w Sandomierzu. Zabytkowa budowla, której historia sięga 400 lat została pieczołowicie odrestaurowana z zachowaniem historycznego charakteru budynku. W tych zabytkowych wnętrzach goście odkryją harmonię pomiędzy wygodą i funkcjonalnością wnętrz a wyglądem i nastrojem właściwym dla wiekowej, zabytkowej budowli.  

Obecnie w zabytkowej kamienicy mieści się hotel z 9 komfortowymi pokojami, winiarnią, stylową restauracją z salką myśliwską i kawiarnią. Hotel znajduje się na rynku i z jego okien można podziwiać zabytki architektury jak   ratusz, rynek oraz bazylikę katedralną. Spacerem można dojść do kolejnych ciekawych zabytków i atrakcji miasta. Miły i zawsze uśmiechnięty personel pomoże gościom wybrać trasy wycieczkowe i zorganizować pobyt w Sandomierzu.

Hotel Pod Ciżemką oferuje  9 przytulnych, komfortowych pokoi jedno i dwuosobowych. Pokoje wyposażone są w  telefon,
 telewizor, bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do internetu WiFi (możliwość korzystania z internetu w całym obiekcie).
Funkcjonalne łazienki w pokojach  wyposażone są w kabiny prysznicowe. Na życzenie Goście mogą otrzymać suszarkę do włosów. Hotel przyjmuje zwierzęta za dopłatą. Doba hotelowa trwa od 13.00 do 12.00 dnia następnego. Goście mają do dyspozycji parking niestrzeżony 100 metrów od hotelu.
Hotel jest przyjazny dla rodzin z dziećmi i oferuje łóżeczka dla dzieci. Hotel oferuje usługi pralnicze oraz prasowanie.

Rano na gości czeka śniadanie w formie bufetu szwedzkiego. Hotel oferuje room service z możliwością podania śniadanie do pokoju.
 
Karta dań w restauracji oferuje różnorodność potraw staropolskich i regionalnych. Dodatkiem do potraw są pyszne desery i ciasta pieczone w hotelowej kuchni oraz szeroki wybór win z całego świata. Goście mogą również wybrać dania wegetariańskie.
W godzinach od 7.00 do 11.00 podawane jest śniadanie w formie szwedzkiego stołu.
 
 Hotel organizuje bankiety i przyjęcia prywatne i firmowe.  Hotel posiada  dwie nowoczesne sale konferencyjne. Pierwsza z sal jest przeznaczona do organizacji spotkań dla 100 osób w ustawieniu kinowym. Goście mają do dyspozycji   również salę myśliwską, której charakter oraz funkcjonalność idealnie odpowiadają kameralnym spotkaniom biznesowym w gronie do 16 osób. Sale szkoleniowe i konferencyjne są klimatyzowane i  zaopatrzone zostały w  nowoczesny sprzęt audio-wizualny. Hotelowa restauracja przygotowuje dla uczestników konferencji przerwy kawowe i posiłki złożone z wykwintnych dan kuchni polskiej i międzynarodowej.


Ceny

Ceny od: 57,61 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Hotel znajduje się przy samym rynku Sandomierza.


Zdjęcia

Pod Ciżemką Pod Ciżemką
Pod Ciżemką Pod Ciżemką
Pod Ciżemką Pod Ciżemką
Pod Ciżemką

www.polhotels.com  www.poltravel.com