Basztowy

pl. Ks. J. Poniatowskiego 2
27-600 Sandomierz
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Położony na skarpie wzgórza Starego Miasta Sandomierza, hotel Basztowy oferuje gościom pobyt w miłej i rodzinnej atmosferze. Hotel otoczony renesansową architekturą, wspaniale komponuje się  w malowniczy pejzaż   wzgórz utuczających Sandomierz. Goście znajdą tu profesjonalną obsługę oraz nowoczesny i elegancki wystrój wnętrz.
Wnętrza Hotelu i Restauracji Basztowa jak również pokoje hotelowe stanowią strefę wolną od dymu tytoniowego.
Hotel jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

Hotel oferuje 57 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach z łazienkami. W każdym pokoju jest telewizor, telefon, mini-bar oraz Wi-Fi. Goście mają do dyspozycji bezpłatny, niestrzeżony parking przed Hotelem oraz parking miejski przy sąsiednich ulicach.

Klimatyzowana restauracja oferuje urozmaiconą i bogatą ofertę dań kuchni polskiej i europejskiej.
Wykwintne menu starannie przygotowane przez szefa kuchni.
Restauracja jest klimatyzowana i przeznaczona wyłącznie dla klientów niepalących dlatego przy posiłku nie będziesz narażony na wdychanie dymu.
Latem goście mogą cieszyć się chwilą relaksu przy aromatycznej kawie i królewskiej szarlotce serwowanej na wewnętrznym tarasie restauracji. Z tarasu rozpościera się piękny widok na wzgórze z romańskim kościołem św. Jakuba oraz zakole Wisły.

Dla relaksu w hotelu Basztowy jest sauna, gabinet kosmetyczny, gabinet odnowy biologicznej, bilard i klub hotelowy.

Dla celów biznesu dostępna jest sala konferencyjna dla 100 osób w ustawieniu teatralnym. Sala wyposażona jest w nowoczesny system audio-wizualny oraz dostęp do Internetu. Przy wejściu do sali znajduje się business center  wyposażone w komputer i drukarkę z kopiarką. Hotelowy lobby bar oferuje przerwy kawowe dla uczestników konferencji.


Ceny

Ceny od: 65,82 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Hotel jest położony na skarpie wzgórza Starego Miasta Sandomierza.


Zdjęcia

Basztowy Basztowy
Basztowy Basztowy
Basztowy

www.polhotels.com  www.poltravel.com