logo

Hibiskus

Zarzecze 19 k. Boguchwały
36-040 Boguchwała
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstarstar

Lokalizacja

Hotel & Restauracja Hibiskus to obiekt położony tuż przy przy drodze krajowej nr 9, na trasie Rzeszów-Barwinek (10 km od Rzeszowa).

Pokoje

Dysponujemy 44 miejscami noclegowymi w pokojach 1,2,3 i 4-osobowych o wysokim standardzie, z pełnym węzłem sanitarnym oraz restauracją i salą balową mogącą pomieścić 200 osób. Pokoje w naszym Hotelu zawsze są doskonale przyszykowane do przyjęcia gości. Wszystkie wyposażone są w telewizor LCD i telefon, a także w bezprzewodowy Internet. Całodobowa recepcja w każdej chwili jest na usługi gości hotelowych.

Wyżywienie

Restauracja Hibiskus to zwłaszcza smaczna kuchnia. Zawsze świeże produkty i przepyszne potrawy są naszym wyróżnikiem. Restauracja bardzo szybko stała się miejscem rozpoznawalnym ze względu na znakomitą kuchnię i przeurocze wnętrza. Głęboko wierzymy, że choć jakość broni się sama należy nieustannie ją podwyższać.

Konferencje

Położony z dala od zgiełku miasta Hotel Hibiskus oferuje kompletnie wyposażoną salę konferencyjną. Fachowa obsługa oraz wyśmienita kuchnia hotelowej restauracji czynią ofertę konferencyjną hotelu Hibiskus wyjątkową.
Aby dogodzić oczekiwaniom naszych gości wyposażyliśmy salę konferencyjną w ekran, flipchart oraz rzutnik multimedialny. W całym hotelu do dyspozycji -  bezpłatny dostęp do szybkiego bezprzewodowego Internetu. Na dłuższe spotkania, na których nie może zabraknąć poczęstunku przygotowaliśmy przebogate menu przerw kawowych, lunchów lub obiadów, zapewniając szybki i sprawny catering.


Ceny

Ceny od: 25,77 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia


www.polhotels.com  www.poltravel.com