Olimpia Hotel i Restauracja

ul. Hotelowa 12
44-213 Rybnik
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Położony na terenie Parku Krajobrazowego "Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich", hotel Olimpia oferuje gościom wygodny pobyt w gruntownie odrestaurowanym i zmodernizowanym obiekcie. Hotel mieści się zaledwie  6 km od centrum miasta. Na gości czeka tu komfortowy pobyt i udany wypoczynek, a także aktywny wypoczynek, gdyż hotel posiada również bogatą ofertę rekreacyjną.
 
 Goście mogą tu wybrać pokoje typu standard jedno i dwuosobowe, pokoje typu studio oraz pokoje lux biznes i lux romantic.
Dwa pokoje są przystosowane do pobytu osób niepełnosprawnych. Pokoje wyposażone są w TV satelitarną, telefon, bezprzewodowy dostęp do internetu. Niektóre pokoje posiadają klimatyzację. Hotel przygotował także pokoje i strefy dla gości palących, dzięki temu pozostali goście nie będą wdychać dymu tytoniowego. Hotel jest przyjazny zwierzętom.

Goście nie muszą przywozić zbyt dużo bagażu gdyż hotel posiada własną pralnię.
Duży parking sprawi, że nie zabraknie miejsc parkingowych.

Restauracja „Olimpia” podaje dania kuchni międzynarodowej i tradycyjnej polskiej.
Przestronne i komfortowo wyposażone sale restauracyjne będą doskonałym miejscem na  lunch, obiad z rodziną, romantyczny wieczór przy świecach. Restauracja otwarta jest w godzinach 14.00-22.00.
 
Goście mogą połączyć pobyt z dbałością o kondycję fizyczną. Goście znajdą tu pełnowymiarowe boiska sportowe, hala sportowa przystosowana do gry w piłkę. Goście mogą poćwiczyć w siłowni wyposażonej w nowoczesny sprzęt. Gabinet odnowy biologicznej oferuje 2 sauny suche, 2 wanny z hydromasażem (4 i 6-cio osobowe), kabina parowa, gabinet masażu, solarium.


Ceny

Ceny od: EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Hotel Olimpia znajduje się w Rybniku, na terenie Parku Krajobrazowego "Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich", 6k m od stacji kolejowej i 70 km od lotniska. Zaledwie 300m od hotelu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej. 5 km od hotelu znajduje się zjazd na autostradę A1.


Zdjęcia

Olimpia Hotel i Restauracja Olimpia Hotel i Restauracja
Olimpia Hotel i Restauracja Olimpia Hotel i Restauracja
Olimpia Hotel i Restauracja Olimpia Hotel i Restauracja
Olimpia Hotel i Restauracja Olimpia Hotel i Restauracja

www.polhotels.com  www.poltravel.com