Komes Hotel Restauracja

ul. Legionów 130
26-110 Skarżysko Kamienna
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstar

Hotel Komes w Skarżysku Kamiennej zapewnia gościom niepowtarzalny klimat i milą, rodzinną atmosfera. Miły i przyjazny personel zapewnia gościom profesjonały i dyskretny serwis. Hotel Komes to doskonałe miejsce dla osób przebywających w Skarżysku-Kamiennej w celach biznesowych bądź wypoczynkowych. Położenie blisko  atrakcji turystycznych sprawi, że hotel może być bazą wypadową do zwiedzenia wielu ciekawych miejsc. Las otaczający hotel zaprasza gości na spacery i wycieczki rowerowe.

Hotel znajduje się 2km od centrum miasta i dworca kolejowego, 35 km od Radomia.  

Rano na gości czeka śniadanie w formie bufetu.
Goście zmotoryzowani mają do dyspozycji    parking bezpłatny.
Ponadto hotel zapewnia taki udogodnienia  jak czynna całą dobę recepcja,  Internet przewodowy w pokojach i bezprzewodowy – WIFI.

Hotel posiada  jedną dużą salę konferencyjną i dwie mniejsze wyposażone w flipchart, ekran, TV.  

Hotel posiada  pokoje jednoosobowe, dwuosobowe  oraz wieloosobowe.  
 Goście mogą wybrać pokoje z osobnymi łóżkami lub z łóżkiem małżeńskim.
Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z kabiną prysznicową i umywalką,     mydełko i szampon,  ręczniki,     wodę mineralną,     łącze internetowe przewodowe   bezpłatne.
 
Hotelowa restauracja specjalizuje się w daniach  tradycyjnej kuchni polskiej  i węgierskiej. Ciepły wystrój sali restauracyjnej sprawi, że goście będą delektować się  doskonałymi posiłkami w miłej, przytulnej atmosferze. Rano na gości czeka śniadanie w formie bufetu.  

Hotel zapewnia również organizację imprez rodzinnych oraz   konferencji i szkoleń. Goście mają do dyspozycji jedną dużą salę konferencyjną (80 osób) i dwie mniejsze (20-25 osób). Wyposażenie obejmuje flipchart, ekran, TV. Hotel zapewnia również  profesjonalne usługi cateringowe.


Ceny

Ceny od: 34,61 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Hotel znajduje się   w Skarżysku-Kamiennej przy trasie E-42.


Zdjęcia

Komes Hotel Restauracja Komes Hotel Restauracja
Komes Hotel Restauracja

www.polhotels.com  www.poltravel.com