Aviator


26-600 Radom ul. Malczewskiego 18

English
version

Zdjęcia  

/images/gwiazdka gwiazdka.jpg /images/gwiazdka.jpg

Mieszczący się w samym centrum Radomia, hotel Aviator oferuje gościom przyjemny pobyt, najwyższy standard usług, oraz eleganckie, funkcjonalne wnętrza. Centralna lokalizacja sprawi, że goście mają blisko do najważniejszych punktów miasta, zabytków i centrów handlowych.
Hotel Aviator oferuje pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz apartament królewski, razem 34 pokoje. Przyjemna kolorystyka wnętrz, nowoczesne meble, eleganckie dekoracji i wykończenia stwarzają niepowtarzalny nastrój elegancji i komfortu. Klimatyzacja gwarantuje, że poczujesz się dobrze nawet w najbardziej gorące dni. W pokoju masz do dyspozycji telefon, TV z programami satelitarnymi. Bezpłatny Internet umożliwi ci pracę i łączność z siecia informacyjną w każdej chwili.
W restauracji Aviator goście mogą posmakować wyśmienitych dań kuchni polskiej i międzynarodowej. Urozmaicone menu jest zmieniane zgodnie z porami roku, tak że nawet najwięksi smakosze znajdą tu coś dla siebie.
Po dniu zwiedzania lub pracy możesz odzyskać siły korzystając z gabinetu odnowy biologicznej. Możesz tu poddać się upiększającym i odmładzającym zabiegom przy użycniu najnowocześniejszych linii kosmetyków.
Dla celów biznesowych hotel oferuje klimatyzowane sale konferencyjne dla 10 - 200 osób. Sale oświetlone są światłem dziennym ale dla projekcji filmów możliwe jest zaciemnienie. Hotel oferuje wyposażenie konferencyjne jak: rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, nagłośnienie i sprzęt audiowizualny.


Ceny

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (14)

Anulacja bezkosztowa
Anulacja bezkosztowa może zostać dokonana do Daisy Superior dni przed przyjazdem do hotelu.
Anulacja dokonana później lub nie dojazd do hotelu wymaga opłaty za pierwszą noc.


 Aviator hotel Aviator hotel
 Aviator hotel Aviator hotel
 Aviator hotel Aviator hotel
 Aviator hotel Aviator hotel
 Aviator hotel Aviator hotel

Lokalizacja


Hotel znajduje się w się w samym centrum Radomia.