Zamek Jan III Sobieski

Rzucewo 6
84 - 100 Puck
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Mieszczący się w Rzucewie, koło Pucka, Zamek Jan III Sobieski oferuje gościom niezapomniany pobyt w odnowionych wnętrzach pięknego XIX wiecznego pałacu neogotyckiego.
Hotel dysponuje 6 pokojami 1 – osobowymi, 16 pokojami 2 – osobowymi i 5 apartamentami.
Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z prysznicem oraz TV i telefon.
Goście pragnący większego komfortu i kontaktu z historią mogą wybrać apartament królewski,  najładniejszy i najbardziej przestronny z apartamentów, położony w baszcie od strony zachodniej. Apartament wyróżnia się komfortową łazienką z wanną z hydromasażem.
Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00, kończy o godzinie 12.00.

Hotel jest przyjazny dla rodzin z dziećmi.   W Zamku znajduje się pokój zabaw, natomiast w parku do zabawy dla maluchów i nieco starszych dzieci jest plac zabaw.


  Hotelowa restauracja serwuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Z okien restauracji można podziwiać Zatokę Pucką oraz stare drzewa zabytkowego parku.
Każda pozycja z menu jest przygotowywana ze świeżych, najwyższej jakości produktów zamawianych u sprawdzonych dostawców w kraju i zagranicą. Goście będą cieszyć się wykwintnymi smakami potraw i podziwiać elegancki sposób podawania do stołu,  delektując się przy tym lampką dobrego wina. Restauracja oferuje także menu dla dzieci.

  Przytulna kawiarnia   jest miłym miejscem gdzie możesz spotkać znajomych i posiedzieć przy kawie i drinkach.
 
Zamek jest idealnym miejscem dla organizacji imprez i przyjęć, które będą odbywać się w niepowtarzalnej, historycznej oprawie.  Hotel organizuje spotkania integracyjne, biznesowe czy konferencje oraz    oraz serwis gastronomiczny w postaci bufetu kawowego, lunchy, uroczystych kolacji.
Największa i najbardziej reprezentacyjna sala Zamku to sala witrażowa gdzie goście mogą podziwiać  piękny rzeźbiony plafon oraz ciekawe witraże. Z okien widok na wjazd do Zamku oraz najstarsze drzewo w parku – platana.
Ponadto hotel oferuje mniejsze, stylowo urządzone sale z widokiem na ogród i morze.
Zamkowa bibliotek to położona w baszcie ośmiokątna sala z witrażami o niezwykłym klimacie idealna na spotkania w mniejszym gronie.

Hotel otacza 7 hektarów zabytkowego parku oraz dzika pełna romantyzmu plaża, które pozwolą gościom cieszyć się  kontaktem z naturą.
Hotel znajduje się zaledwie 20 km od Trójmiasta, co pozwoli gościom na organizacje ciekawych wycieczek i zwiedzania. Ponadto hotel oferuje mnóstwo okazji spędzania wolnego czasu. Na terenie Zespołu Pałacowo – Parkowego jest stajnia, korty tenisowe, sauna, siłownia, bilard i piłkarzyki, rowery oraz miejsce do gry w siatkówkę.


Ceny

Ceny od: EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Zamek Jan III Sobieski Zamek Jan III Sobieski
Zamek Jan III Sobieski Zamek Jan III Sobieski

www.polhotels.com  www.poltravel.com