Dwór Wapowce

Wapowce 78 A
37-700 Przemyśl
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Hotel Dwór Wapowce mieści się w historycznym zamku. Hotel otaczają piękne lasy, parki krajobrazowe oraz rzeka San z zaciszną plażą i doskonałym czystym kąpieliskiem. W hotelu można zrelaksować sie   przy kominku, grając wiekowym fortepianie, słuchając szumu rzeki. W okolicy można spędzić czas paląc staropolskie ognisko lub rozkoszując się okolicą z lotu ptaka lub siodła.
Hotel stanowi doskonałe miejsce do wypoczynku i zabawy. Jest to także doskonałe miejsce na wesela i imprezy rodzinne i biznesowe.
W pobliżu można zwiedzić zamek w Krasiczynie oddalony o 4 km,  Twierdze Przemyskie czy Lwów. Ponadto dwór położony jest w odległości 5 minut spacerem do plaży nad Sanem. Nie daleko goście znajdą stok narciarski w Przemyślu oddalony o 8 km.

Historia Dworu leżącego na lewym brzegu Sanu, kilka kilometrów na zachód od Przemyśla, przy szosie do miejscowości Dynów, sięga wielu wieków wstecz.
 
Hotel oferuje gościom 64 miejsc noclegowych w przytulnych pokojach. Rano na gości czeka smaczne śniadanie wliczone w cenę pokoju.

Restauracja hotelowa oferuje gościom dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Goście będą podziwiać drewniane stylowe wnętrze. Restauracja mieści w sumie do 140 osób na trzech salach. Jest otwarta we wszystkie dni tygodnia.  

Poza organizacją przyjęć okolicznościowych takich jak wesela, komunie czy chrzciny organizujemy biesiady, spotkania firmowe, a także dyskoteki na zamówienie lub kareoke.

Hotel specjalizuje się w organizacji imprez okolicznościowych, wesel, biesiad, spotkań firmowych.
Hotel posiada nowoczesną salę weselno balową na 200 osób oraz dwie inne sale na 40 i 50 osób oraz restaurację góralską na 120 osób.


Ceny

Ceny od: 18,21 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Dwór Wapowce mieści się we wsi Wapowice, blisko Przemysla.


Zdjęcia

Dwór Wapowce Dwór Wapowce
Dwór Wapowce Dwór Wapowce
Dwór Wapowce Dwór Wapowce
Dwór Wapowce Dwór Wapowce

www.polhotels.com  www.poltravel.com