Very Berry Hostel

 Al. Marcinkowskiego 11 61-827 Poznań

English
version


gwiazdkagwiazdkagwiazdka

Położony w ścisłym centrum Poznania, hostel Very Berry oferuje gościom przyjemny pobyt za niewygórowaną cenę. Nowoczesne i stylowo zaaranżowane wnętrza tworzą miłą atmosferę, gdzie goście wypoczną po dniu zwiedzania i korzystania z rozrywek Poznania. Okna hostelu wychodza na Plac Wolności gdzie odbywa się życie kulturalne Poznania. Nie brak tu rozrywek, sylwestrowych zabaw, koncertów. W pobliżu goście znajdą sklepy, kafejki, restauracje, muzea, kluby muzyczne.
Goście mogą zostawić samochód na całodobowym parkingu, przy samym hostelu.
Recepcja czynna jest 24 godziny na dobę, dzieki czemu można wyjść i wejść do hostelu o każdej godzinie. Nie ma godzin otwarcia hotelu, które zmuszą cie do wcześniejszego powrotu z imprezy. Miły personel zawsze służy radą i doradzi jak najciekawiej spędzić czas w Poznaniu. W recepcji można dostać mapy i przewodniki. Personel hostelu jest wielojęzyczny co pozwoli łatwo porozumieć się obcokrajowcoml.
Rano na gości czeka śniadanie wliczone w cenę noclegu. Śniadanie w formie bufetu podawane jest w godzinach 7.00 - 10.00. W ciągu dnia możesz sobie przygotować posiłek w ogólnodostepnej kuchni (lodówka, kuchenka, zmywarka, ekspres ciśnieniowy, mikrofalówka). Kawa z ekspresu i herbata dostępne są dla gości bez ograniczeń, co pozwoli ci w każdej chwili pokrzepić się gorącym napojem.
W hostelu może nocować 50 gości w 21 pokojach. Hostel posiada zarówno pokoje prywatne z łazienkami własnymi lub wspólnymi jak również wieloosobowe dormitoria. W hostelu jest 10 komfortowych i nowocześnie wyposażonych łazienek dzięki czemu nikt nie musi czekać na swoją kolej. Goście otrzymują ręcznik i pościel w cenie noclegu. Każdy gość otrzymuje zamykaną na klucz szafkę, co pozwoli bezpiecznie przechować rzeczy. Jeśli po opuszczeniu pokoju chcesz jeszcze pozwiedzać, możesz skorzytać z darmowej przechowalni bagażu. W budynku znajduje się winda dzięki czemu unikniesz wnoszenia bagażu po schodach.
Goście mogą posiedzieć i zrelaksować się w salonie z telewizorem, komputerem, DVD, Play Station, wyborem filmów, książek. Jeśli zechcesz spędzić dzień w hostelu, nie zabraknie ci rozrywki. W hostelu działa darmowy dostęp do internetu, zaś we wszystkich pokojach można korzystać z WiFi dzięki czemu goście mogą korzystać z internetu na własnych laptopach. W hostelu istnieje możliwość bezpłatnego skorzystania z drukarki, pralki, żelazka, suszarki itp
 

Cennik

 

Podane ceny zawierają podatek VAT.


 

Położenie hotelu

Hostel położony jest w ścisłym centrum Poznania, 150m od Starego Rynku.


www.polhotels.com www.poltravel.comstronaglowna-polhotels1.jpg (5875 bytes)