Ilonn


ul. Szarych Szeregów 16 60-462 Poznań

English
version

Zdjęcia  

Nowoczesny 3-gwiazdkowy Hotel Ilonn został otwarty po gruntownej modernizacji. W hotelu goście znajdą funkcjonalnie urządzone wnętrza wyposażone najwyższej jakości materiałami. Minimalistyczna, nieprzytłaczająca forma sprawia miłe wrażenie i zachęca do pozostania dłużej.
Hotel Ilonn jest hotelem ekologicznym, dbającym o środowisko naturalne.
Pokoje hotelu Ilonn są azylem wypoczynku gdzie goście zrelaksują się po dniu zwiedzania Poznania lub pracy. Goście przyjeżdżający do Poznania służbowo znajdą w pokojach wygodne biurko do pracy. Komfortowo urządzona łazienka pozwoli ci się odświeżyć i zrelaksować,.
Miejscem gdzie goście mogą wypocząć jest hotelowy ogródek, gdzie w pięknym otoczeniu zieleni goście znajdą miejsce do wypoczynku i delektować się pysznymi daniami. Designerskie meble i przytulne oświetlenie sprawia przyjemną atmosferę, gdzie znajdziesz chwile oderwania od stresów.
Hotel Ilonn posiada 5 sal konferencyjnych, które mogą być dowolnie zaaranżowane, co pozwala na przyjęcie do 200 osób. Centrum konferencyjne oraz wykwintna restauracja zapewnia sukces każdej imprezy.
Kuchnia hotelu Ilonn zachwyca bogactwem dań inspirowanych kuchniami z całego świata. Nad przygotowaniem dań czuwa szef kuchni zdobywca wielu nagród. Hotelowa winiarnia pozwoli gościom delektować sie smakiem wykwintnych win z całego świata. Rano serwowane jest wyśmienite śniadanie, które na życzenie gościa podawane jest do pokoju.
Goście hotelu mogą zrelaksować się w studio sauny, gdzie każdy gość znajdzie chwile relaksu i uspokojenia.


Ceny

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (18)

Anulacja bezkosztowa
Anulacja bezkosztowa może zostać dokonana do 4 dni przed przyjazdem do hotelu.
Anulacja dokonana później lub nie dojazd do hotelu wymaga opłaty za pierwszą noc.


 Ilonn hotel Ilonn hotel
 Ilonn hotel Ilonn hotel
 Ilonn hotel Ilonn hotel
 Ilonn hotel Ilonn hotel

Lokalizacja


Hotel znajduje się blisko centrum Poznania. Do Starego Rynku można dojechać w ciągu 25 minut, zaś dworca PKP i PKS oraz lotniska w ciągu 20 minut.