Frolic Goats Hostel


Ul. Wrocławska 16/6, 61-838 Poznań

English
version

Zdjęcia  

Położony w centrum miasta Frolic Goats Hostel jest renomowanym hostelem w Poznaniu, rekomendowanym przez Lonely Planet. W hostelu można spotkać ludzi z całego świata, co czyni to miejsce wyjątkowym. Hostel powstał w 2007 roku i jest pierwszym hostelem w Poznaniu czynnym cały rok.
W hostelu panuje świetna, przyjazna atmosfera. Goście mogą spędzać zas w wielkim pokoju wypoczynkowym, gdzie można bezpłatnie napić się kawy lub herbaty. Odtwarzacz DVD pozwoli ci obejrzeć ciekawe filmy.
Recepcja czynna jest 24 godziny na dobę, dzięki czemu możesz wchodzić i wychodzić o każdej porze.
Hostel posiada 43 miejsca noclegowe. Goście pragnący poznawać innych ludzi i ceniący towarzystwo, mogą wybrać pokoje wieloosobowe. Natomiast osoby które lubią spokój lub chcą spędzić pobyt w Poznaniu we dwoje, mogą wybrać pokój prywatny. Do dyspozycji są pokoje z łazienkami, jak również pokoje z łazienką dzieloną pomiędzy dwa pokoje. Sale wieloosobowe mogą pomieścić 4, 8 lub 12 gości. W pokojach wieloosobowych znajdują się krzesła i stolik, gdzie możesz usiąść aby coś zjeść, poczytac książkę lub rozłożyć laptopa. Natomiast w prywatnych pokojach dostępny jest telewizor i szafki na ubrania.
Goście mogą również wybrać apartament z kuchnią i łazienką z prysznicem.
We wszystkich pokojach jest darmowy dostęp do komputera i Internetu. Pościel i ręczniki otrzymasz w cenie pokoju. W każdym pokoju są zamykane szafki, gdzie możesz bezpiecznie przechować swój bagaż. Rzeczy wartościowe można przechować w depozycie w recepcji. Jeśli chcesz jeszcze pozwiedzać Poznań po zwolnieniu pokoju, możesz zostawić bagaż w bezpłatnej przechowalni.
Sympatyczny personel pomoże ci zorganizować pobyt w Poznaniu. Udzieli inforamcji co warto zobaczyć i gdzie warto iść.
Śniadanie wliczone jest w cenę pokoju.
Gości mogą sami przygotowywać sobie posiłki, gdyż hostel oferuje dobrze wyposażoną, ogólnodostępną kuchnię. Swoje produkty żywnościowe można przechować w dużej lodówce.
Hostel oferuje wypożyczanie rowerów.


Ceny

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (20)

Anulacja bezkosztowa
Anulacja bezkosztowa może zostać dokonana do 4 dni przed przyjazdem do hotelu.
Anulacja dokonana później lub nie dojazd do hotelu wymaga opłaty za pierwszą noc.


 Frolic Goats Hostel  Frolic Goats Hostel
 Frolic Goats Hostel  Frolic Goats Hostel
 Frolic Goats Hostel  Frolic Goats Hostel
 Frolic Goats Hostel  Frolic Goats Hostel

Lokalizacja


Hotel Frolic Goats Hostel mieści się w centrum Poznania.