Blow Up Hall


ul. Kościuszki 42, 61-891 Poznan, Polska

English
version

Zdjęcia  

Blow Up Hall Blow Up Hall Blow Up Hall Blow Up Hall Blow Up Hall

Luksusowy i nowatorski, 5-gwiazdkowy hotel Blow Up Hall staowi innowacyjne rozwiazanie hotelu bez recepcji, numerów pokoi i kluczy. Gość otrzumuje iphona, który otwiera drzwi właściwego pokoju i jest jednocześnie wirtualnym concierge i dziełem sztuki. Blow Up Hall mieści się w samym centrum Poznania w odrestaurowanym zabytkowym budynku starego borwaru. Hotel stanowi połączenie luksusu i nowoczesnej technologii, gdzie goście nie tylko doświadczą niesamowitych przeżyć artystycznych, lecz także będą aktywnie uczestniczyć w tworzeniu sztuki.

Pokoje

Hotel Blow Up Hall oferuje 22 luksusowe pokoje o niepowatarzalnym, nowoczesnym wystroju.

Restauracje

Restauracja Blow Up Hall zachwyca nowoczesnymi rozwiązaniami dekoracyjnymi i nastrojowym oświetleniem. Goście mogą tu spróbować smacznych dań kuchni polskiej. Artystyczny i nowoczesny sposób podania potraw sprawia, że nie tylko wyśmienicie smakują lecz także cieszą oko. Kreatywny szef kuchni poleca przystawki, dania na ciepło i desery przygotowane są według nowatorskich przepisów.
Nowocześnie urządzony bar hotelowy mieści się w dawnej suszarni Starego Browaru. Kameralne wnętrze, nastrojowe oświetlenie i nowoczesna stylistyka pozwolą ci cieszyć się atmosferą artystycznego luksusu. Na gości czeka tu bogaty wybór trunków, cocktaili oraz napojów bezalkoholowych. Również koneserzy cygar znajdą tu coś dla siebie.

Sale konferencyjne

Spotkanie biznesowe można zorganizować w nowoczesnych wnętrzach hotelowej restauracji. Hotel oferuje również usługi cateringowe.

Dodatkowe usługi

Wizyta w łaźni parowej odpręży całe ciało i ukoi zmysły. Jej oczyszczające działanie i poprawa krążenia sprawi, że nabierzesz energii do pracy lub zwiedzania.
W hotelowym spa skorzystasz z masażu wykonywanego przez wykwalifikowanego specjalistę. Masaż stanowi połączenie techniki klasycznej i energetycznej i znakomicie poprawi krążenie, zregeneruje siły i pozwoli pozbyć się napięcia. Hotel bezpośrednio sąsiaduje z parkiem, gdzie można pobiegać dla relaksu, poćwiczyć lub odbyć romantyczny spacer.


Ceny

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (12)

Anulacja bezkosztowa
Anulacja bezkosztowa może zostać dokonana do Daisy Superior dni przed przyjazdem do hotelu.
Anulacja dokonana później lub nie dojazd do hotelu wymaga opłaty za pierwszą noc.


 Blow Up Hall hotel
 Blow Up Hall hotel
 Blow Up Hall hotel Blow Up Hall hotel
 Blow Up Hall hotel Blow Up Hall hotel
 Blow Up Hall hotel Blow Up Hall hotel

Lokalizacja


Hotel Blow Up Hall mieści się w centrum Poznania, 10 minut od dworca kolejowego i drogi dojazdowej, 15 minut od lotniska.