Hotel Awo 

Ul. Warszawska 32
62-200 Gniezno
Polska
tel./fax. 061-426-11-97 
tel 061-426-11-09

e-mail:
recepcja@hotel-awo.pl -----------------------------

Guests reviews
Overall Rating:

Very Good
Read all reviews

Call Center: +48 22 492 77 29

Best Price Guarantee
English  versionDeutsche Fassung

../../images/gwiazdkagwiazdka.jpggwiazdka.jpg

Mieszczący się w stylowej kamienicy Hotel AWO położony jest w centrum Gniezna, w najbliższym sąsiedztwie starego rynku oraz głównej handlowej i turystycznej arterii miasta. Położenie hotelu, niezapomniana atmosfera naszego gościnnego miasta sprawia, że Hotel AWO stanowi wspaniałe miejsce zarówno dla wszystkich, którzy pragną wypocząć, zrelaksować się zwiedzając zabytki i poznając okoliczne atrakcje turystyczne, jak też i dla tych Gości, dla których podróże to dzień powszedni a dostęp do nowoczesnych metod komunikacji to standard oferty.

Położenie HOTELU AWO jest wyjątkowe. Hotel - stylowa kamienica znajduje się w samym centrum miasta Gniezna - blisko rynku, Katedry, Muzeum Archidiecezjalnego i Muzeum Początków Państwa Polskiego, dzięki czemu oferuje Państwa klientom możliwość szybkiego przemieszczania się po całym mieście pieszo bez samochodu lub środków komunikacji miejskiej.

Znajdujemy się w odległości kilku minut od dworca PKP i PKS. Nasz hotel dysponuje 80 miejscami noclegowymi w 1,2,3 i 4-osobowych pokojach. Pokoje 2-osobowe wyposażone są zarówno w oddzielne jak i podwójne łóżka. W każdym pokoju znajduje się WC, łazienka, TV, telefon oraz przyłącze do sieci internetowej. Nasi Goście, podczas pobytu mają możliwość korzystania z faksu oraz Internetu (komputer przeznaczony dla Gości).

Na miejscu w hotelu do dyspozycji Państwa znajduje się Restauracja z różnymi specjałami oraz Pub, a także ogródek kawiarniany pełen kwiatów na zewnątrz.


Ceny:Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (4)


Lokalizacja

Hotel jest położony w centrum miasta, 1 km od głównej stacji kolejowej i autobusowej . Najbliższe lotnisko  w Poznaniu znajduje się około 50 km od hotelu.


mapsm.jpg (11095 bytes)
KLIKNIJ, ŻEBY ZOBACZYĆ  MAPĘ


www.polhotels.com www.poltravel.comstronaglowna-polhotels1.jpg (5875 bytes)