Villa Polanica


ul. Nowotarska 1 34-500 Zakopane

English
version

Zdjęcia  

Hotel Villa Polanica o standardzie ****, został otwarty w marcu 2012. Zabytkowa willa starannie odrestaurowana i przekształcona na luksusowy hotel imponuje nowoczesnością, wyjątkowa atmosferą i najwyższym poziomem usług. Hotel otoczony jest starymi drzewami Parku Zdrojowego. Krótki spacer zaprowadzi gości do centrum Polanicy z fontannami, punktami widokowymi i przeszkloną kaskadą.
W hotelu gości znajdą rodzinna, domową atmosferze, która pozwoli mile spędzić czas na prawdziwie wypocząć.
Goście spędzą pobyt w przytulnych, nowocześnie urządzonych pokojach w uspokajających tonacjach bieli i beżu. W pokojach działa bezprzewodowy Internet co pozwoli gościom być cały czas uzyskiwać bieżące informacje. W pokojach dostępne są łóżka dostawne, dzięki czemu rodzina lub grupa znajomych może mieszkać razem. Zwierzęta są przyjmowane w hotelu.
Rano goście zjedzą smaczne śniadanie w formie bufetu. Goście mogą zamówić wyżywienie w postaci obiadokolacji.
Wieczorem możesz mile spędzić czas w hotelowym pubie przy wyśmienitych drinkach, aromatycznej kawie lub świeżo lanym piwie. Stół bilardowy i duży ekran TV dostarczy dodatkowych atrakcji.
Poza zwiedzaniem okolicy i podziwianiem okolicznej przyrody hotel Villa Polanica przygotował dla gości atrakcyjne sposoby spędzania czasu w samym hotelu. W deszczową pogodę lub kiedy nie chcesz opuszczać hotelu możesz tu korzystać z Internetu, grać w bilard lub inne gry, korzystać z konsoli gier, lub skorzystać z biblioteki.
Goście mogą wypoczywać na wygodnych pufach w ogrodach Villa Polanica. W tym czasie dzieci mogą bawić się na specjalnym placu zabaw. W cieple dni można zjeść posiłek w ogródku restauracyjnym.
Możesz połączyć pobyt z poprawieniem zdrowia i samopoczucia. Dla relaksu możesz skorzystać z hotelowej sauny lub zamówić masaż. Villa Polanica to wspaniały wybór dla gości pragnących aktywnego wypoczynku. Można tu wypożyczyć kijki do Nordic Walking lub rowery. W pobliżu goście znajdą wspaniale trasy dla wycieczek pieszych i rowerowych. Można również pojeździć konno, pograć w golfa na polu golfowym w Szczytnie, lub pospacerować po Parku Zdrojowym lub głównym deptaku Polanicy.
Goście zmotoryzowani mają do dyspozycji monitorowane miejsca parkingowe.
Villa Polanica posiada 2 sale konferencyjne, które w ustawieniu teatralnym mogą przyjąć do 88 gości. Dostępny jest nowoczesny sprzęt audio-wizualny. Hotel organizuje dla uczestników przerwy kawowe, lunch z bufetem, oraz szeroki wybór atrakcji na wieczór.


Ceny

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (21)

Anulacja bezkosztowa
Anulacja bezkosztowa może zostać dokonana do 4 dni przed przyjazdem do hotelu.
Anulacja dokonana później lub nie dojazd do hotelu wymaga opłaty za pierwszą noc.


 Villa Polanica hotel Villa Polanica hotel
 Villa Polanica hotel Villa Polanica hotel
 Villa Polanica hotel Villa Polanica hotel
 Villa Polanica hotel Villa Polanica hotel

Lokalizacja


Hotel Villa Polanica jest zlokalizowany w centrum Polanicy, obok Parku Zdrojowego, blisko promenady resortu.