Hotel Petropol

ul. Al. Jachowicza 49
09-400 Płock

Guests reviews
Overall Rating:

Very Good

Call Center: +48 22 492 77 29English
version

 
Deutsche
Fassung

Hotel Orbis „Petropol” usytuowany jest w centrum miasta w pobliżu głównego pasażu handlowego nieopodal - bogatego w historię i pełnego przepięknych zabytków - Starego Miasta. Oferujemy Państwu 4 apartamenty, 32 pokoje dwuosobowe i 44 jednoosobowe. Wszystkie w pełni zmodernizowane i wyposażone w łazienkę, radio, telefon oraz telewizję kablową. Do dyspozycji gości w hotelu znajdują się: parking strzeżony, kasa wymiany walut, salon fryzjerski, sklep cukierniczy, siłownia oraz kasyno z barem nocnym. W niewielkiej odległości od hotelu znajdują się korty tenisowe ( 500 m ), basen ( 500 m ), ZOO ( 2 km ) oraz Stadnina Koni ( 12 km ). W sezonie letnim organizujemy rejsy statkiem po Wiśle. Hotelowa restauracja oferuje smaczne potrawy kuchni polskiej i międzynarodowej, a cukiernia wyśmienite ciasta i desery. W hotelu znajdują się 2 sale wielofunkcyjne mieszczące do 130 osób, w których organizowane są konferencje, narady, a także bankiety i przyjęcia. Wygodne pokoje, wyśmienita kuchnia, miła i fachowa obsługa to gwarancja udanego pobytu w Hotelu „Petropol”.


Ceny:

Ceny od 155 PLN.
Kliknij w celu sprawdzenia obowiązującego cennika

 

Dzieci do lat 14 mogą korzystać z pokoju bezpłatnie pod warunkiem dzielenia pokoju razem z rodzicami. Ceny nie obejmują kosztu śniadania.


Lokalizacja

Hotel jest położony w samym  centrum miasta w pobliżu Teatru Dramatycznego i centrum handlowego. Stacja kolejowa jest oddalona 2   km od hotelu. Autobus nr. 20 odjeżdża do hotelu z głównej stacji kolejowej.

mapsm.jpg (11095 bytes) KLIKNIJ, ŻEBY ZOBACZYĆ 


www.polhotels.com www.poltravel.com