OST Gromada, Hotel

Al. Piastów 15
64-920 Piła
Polska

-------------------------

Guests reviews
Overall Rating:

Good
Read all reviews

Call Center: +48 22 492 77 29

English
version


Deutsche
Fassung

gwiazdka.jpg (4105 bytes)gwiazdka.jpg (4105 bytes)gwiazdka.jpg (4105 bytes)gwiazdka.jpg (4105 bytes)

Hotel GROMADA w Pile jest nowoczesnym i wysokiej klasy hotelem. Położony wcentrum miasta, nad malowniczą rzeką Gwdą. Doskonałe miejsce do pracy i wypoczynku. Gospodarze hotelu gwarantują miłą atmosferę, zaś wykwalifikowany personel zapewnia wysoki poziom usług hotelarskich i gastronomicznych. Oferujemy perfekcyjną obsługę
konferencji, szkoleń, spotkań integracyjnych, a także bankietów, przyjęć okolicznościowych i rodzinnych. Do dyspozycji naszych gości oddajemy osiem klimatyzowanych sal wielofunkcyjnych, na przeszło 350 miejsc, wyposażonych w sprzęt do kompleksowej obsługi imprez. Hotel jest pierwszym obiektem w kraju w przystosowanym do obsługi osób niepełnosprawnych. Zachęcamy naszych gości do korzystania z uroków ziemi pilskiej, poprzez bogatą ofertę imprez towarzyszących: pikniki w leśnych ostojach, rejsy po zapomnianej rzece Noteci, zabawy w paintball, wyprawy kolejką wąskotorową i inne.
Do usług dodatkowych zaliczyć można :centrum informacji turystycznej, biuro podróży, sklep z upominkami, fryzjerski i kosmetyczny, kwiaciarnia, kiosk z prasą, parking strzeżony. Z kolei nasze atrakcje to: centrum odnowy biologicznej (nowoczesna sauna na podczerwień, solarium, siłownia aromaterapia, kickboxing, aerobik), wypożyczalnia rowerów, 8-torowy bowling z dyskoteką, salon gier.

Hotel honoruje karty kredytowe: VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS, POLCARD, EUROCARD, JBS, DINNERS CLUB.


Hotel skrócie:

Transport publiczny
Wyposażenie hotelu
Wyposażenie pokoi


Ceny

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (15)Dolina Noteci, jej obrzeża oraz Pojezierze Pomorskie (Czaplinek, Tuczno, Połczyn Zdrój) to znakomite miejsca wędkowania, polowań i spacerów. Przepiękne kompleksy leśne i akweny wodne województwa stwarzają znakomite warunki wypoczynku. organizacji imprez rozrywkowych i turystycznych.

Hotel prezentuje w swojej ofercie jednodniowe wycieczki krajoznawcze. Dzieki temu goście indywidualni jak i grupy turystyczne mogą zwiedzić między innymi: skansen w Osieku k/Wyrzyska, Poznań, Rogalin (rokokowo-klasycystyczna zabudowa pałacowo-parkowa), Kórnik (park dendrologiczny, zamek z XVI w.), Toruń.

Hotel na zlecenie swoich gości organizuje  wiele interesujących imprez takich jak: wędkowanie, pikniki z pieczeniem barana lub dziczyzny, kolacje przy ognisku i wieczorki piwne, występy zespołów folklorystycznych, przejażdżki powozami konnymi po terenie leśnym lub rejsy łodzią żaglową po jeziorze Bytyń.


Rekomendowane połączenia

Wynajem samochodu (wersja angielska)
Pogoda w Warszawie (wersja angielska)
Leć do Polski LOTem!
Co się dzieje na giełdzie warszawskiej?
Ogólne wiadomości o Polsce