Hotel Mrongovia

ul. Giżycka 6
11-700 Mrągowo

Guests reviews
Overall Rating:

Excellent

Call Center: +48 22 492 77 29

Best Price Guarantee ----------------------------
English
version


Deutsche
fassung

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkaHotel Mrongovia położony jest na zboczu Jaszczurczej Góry w pobliżu Jeziora Czos w słynnym obszarze jezior mazurskich. Z niektórych pokoi roztacza się piękny widok na jezioro. Hotel oferuje 215 pokoi dwuosobowych. Pokoje wyposażone są w TV Sat, radioodbiornik, bezpośredni telefon i łazienkę. Bungalow składa się z 2 sypialni, pokoju dziennego z kominkiem, kuchni, łazienki z sauną. Dwie restauracje polecają dania kuchni regionalnej oraz międzynarodowej. Goście mogą również korzystać z kawiarni, aperitif baru, snack baru, grilla w lecie. Hotel posiada 3 sale konferencyjne o ustawieniu teatralnym, mogące pomieścić 280 osób, wyposażoną w sprzęt audiowizualny, pomoc sekretarską na życzenie, kserokopiarkę, faks i telex. Na miejscu dostępne są: kantor wymiany walut, bilardy, kiosk z prasą, pralnia, salon kosmetyczny, kwiaciarnia, galeria rękodzieła ludowego, wypożyczalnia rowerów oraz parking strzeżony.
"Resort & Spa w hotelu Mrongovia, stworzone z myślą o odprężeniu i zdrowiu, oferuje naturalne zabiegi odmładzające ciało, usuwające stres, sprzyjające świetnemu samopoczuciu oraz podnoszące sprawność fizyczną. Hotel oferuje: masaże, kąpiele lecznicze, solarium, gabinety kosmetyczne, saunę i łaźnię parową. Kompleks 4 basenów (w tym jeden z 40-metrową zjeżdżalnią) oraz w zewnętrznym jacuzzi zapewni wiele atrakcji zarówno dzieciom, jak i dorosłym.
Goście mogą spędzić wolny czas na tarasie hotelowym, na kortach tenisowych, na boisku do badmingtona, siatkówki i koszykówki, korzystając z turystycznego sprzętu wodnego (200 m), jeżdżąc na koniu (300 m) lub łowiąc ryby


 

Ceny:

Ceny od 273 PLN.
Kliknij w celu sprawdzenia obowiązującego cennika


Lokalizacja

Hotel Mrongovia położony jest na zboczu Jaszczurczej Góry w pobliżu Jeziora Czos w słynnym obszarze jezior mazurskich, w odległości 4 km od stacji kolejowej.

mapsm.jpg (8109 bytes) Kliknij, żeby zobaczyć mapkę


www.polhotels.com www.poltravel.com