logo

Zespół Pałacowy Galiny

Galiny 110
11-200 Bartoszyce
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Lokalizacja

Malowniczo usytuowany wśród łagodnych mazurskich pagórków, Zespól Pałacowy Galiny, jest miejscem unikalnym. XVI-wieczny renesansowy pałac znajduje się się w środku pięciohektarowego parku, przedzielonego wijącym się korytem rzeki Pisy, razem z przyległym XIX-wiecznym folwarkiem. Zespół Pałacowy Galiny to również 200 hektarów łąk i pól otoczonych ogromnymi lasami. Obszar ten przedzielony korytem niewielkiej rzeki, kryje wiele spokojnych dolin, bujnie porośniętych parowów i malowniczych stawów pełnych ryb. Łagodne wzgórza, pokryte zieloną trawą stanowią idealną trasę konnych i pieszych wędrówek lub wycieczek rowerowych. Idylliczny klimat okolicy dopełniają pasące się na pastwiskach konie.

Pokoje

Znajdujący się w pałacu i folwarku hotel dysponuje 38 obszernymi pokojami i apartamentami o zróżnicowanym wystroju. W folwarku pokoje utrzymane w pastelowych kolorach posiadają atmosferę rustykalną, podkreśloną przez nieosłonięte belki stropowe, masywne wykonane z drewna drzwi, oraz wykusze z eleganckimi oknami i okiennicami. Wystrój wnętrz pałacu inspirowany jest tradycjami dworskimi. Przyozdabia je zbiór odrestaurowanych starych urządzeń uzupełnionych dopasowanymi do nich, oddzielnie zaprojektowanymi drewnianymi meblami.

Udogodnienia

Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor, telefon, nieodpłatne, szerokopasmowe łącze internetowe oraz jasną i wygodną łazienkę.

Wyżywienie

Hotelowa restauracja wyposażona w centralnie umiejscowiony kominek oraz oryginalny piec do wypieku chleba, przyozdobiona jest zbiorem ręcznie wykonanych mis i dzbanów, oraz dekoracjami z polnych kwiatów. Restauracja oferuje doskonałe potrawy kuchni polskiej i europejskiej, a także smakołyki z pieca pieczone na węglu drzewnym. Restauracja używa tylko owoców, warzyw i ziół z własnych ekologicznych upraw oraz swojskich wędlin i domowych przetworów. Zapewnia to świeżość oraz najwyższą jakość.

Wypoczynek

Hotel posiada szkołę jazdy konnej w ośrodku jeździeckim przy Stadninie Koni Galiny. Szkoła odpowiada wymogom zarówno niedoświadczonych, jak i zaawansowanych jeźdźców. Posiadamy place do jazdy konnej oraz krytą ujeżdżalnię. Każdego roku w lecie w Galinach mają miejsce Zawody Ogólnopolskie w Skokach przez Przeszkody z udziałem zawodników zagranicznych, na które przybywają tysiące widzów. Piękny i niezwykle urozmaicony krajobraz otaczający Galiny zachęca do aktywnego wypoczynku i odbywania wycieczek terenowych pieszo, rowerem, lub konno zarówno wierzchem, jak i bryczką.

Konferencje

Galiny są doskonałym miejscem do organizacji konferencji  oraz różnego rodzaju imprez. Kameralna atmosfera obiektu sprzyja koncentracji, a równocześnie daje uczucie swobody. Sale konferencyjne o zróżnicowanej powierzchni z zachowanymi zabytkowymi elementami architektonicznymi oraz indywidualnym wystrojem dają znaczne możliwości spełnienia wymogów klienta. Latem istnieje możliwość organizacji nawet bardzo dużych imprez pod namiotem w pięknym parku pałacowym.

Hotel dysponuje następującymi salami konferencyjnymi:
1) Sala pod Zegarem – powierzchnia 60m2
2) Sala Kredensowa – powierzchnia 30 m2
3) Wozownia – powierzchnia 120m2
4) Kuźnia – powierzchnia 120m2+64m2
5) Namiot – powierzchnia 400m2


Ceny

Ceny od: 91,49 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Folwark Pokój
Stadnina Folwark
Stadnina Sala konferencyjna
Park Pokój
Park Pokój
Widok zewnętrzny Pokój
Restauracja Folwark
Pokój Restauracja

www.polhotels.com  www.poltravel.com