logo

Azzun Orient Spa&Wellness

Kromerowo 29
11-010 Barczewo
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstarstarstar

Lokalizacja

Czterogwiazdkowy hotel Azzun Orient SPA&Wellness położony jest na granicy Warmii i Mazur, w odległości 25 km od Olsztyna. Dojazd samochodem do hotelu drogą krajową nr 16 zajmuje jedynie 15 minut.

Pokoje

Hotel dysponuje170 miejscami noclegowymi w 63 pokojach, w tym w 8 apartamentach wyposażonych w wannę w sypialni, gdzie na życzenie Gości personel hotelu może przygotować wieczorną kąpiel w nastrojowej aranżacji (np. świece lub płatki róż).
Hotel posiada pokoje typu: Classic, Superior i Luxury. Cena pobytu zawiera śniadanie, miejsce na parkingu dozorowanym oraz nieograniczony dostęp do TermAzzun – ekskluzywnego kompleksu wypoczynkowego wzorowanego na starożytnych rzymskich łaźniach. Term Azzun składa się z: 3 łaźni parowych, 2 saun suchych, laconium, frigidarium, tepidarium, 2 basenów, jacuzzi, basenu relaksacyjnego z przeciwprądem, basenu w grocie z muzyką słyszalną pod wodą, tarasu wypoczynkowego oraz basenu zewnętrznego z tarasem i amfiteatrem.  
Goście hotelowi otrzymują 5% zniżki na zabiegi z oferty SPA.

Udogodnienia

W całym hotelu dostępne jest bezprzewodowe połączenie z Internetem. Przed budynkiem hotelu usytuowany jest parking na 70 samochodów. 

Zabiegi w Orient SPA&Wellness inspirowane są kulturą wschodu. W szczególności polecamy ceremoniał Hammam – masaż na podgrzewanym ekskluzywnym kamieniu z peelingiem ciała w pianie. Zabieg Rasul jest połączeniem 4 żywiołów: wody, ognia, ziemi i powietrza w jedno niecodzienne doznanie dla ciała i duszy. Wspólny ceremoniał, nawet dla 4 osób, jest samodzielnie wykonywanym peelingiem glinkami w łaźni parowej. Proponujemy również szeroką ofertę pakietów SPA. W Orient SPA Azzun stosujemy kosmetyki uznanych firm, natomiast wzorujemy się na bliskowschodnich technikach masażu. Nasz wykwalifikowany personel ciągle polepsza swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach. Na miejscu można nabyć kosmetyki do samodzielnej pielęgnacji, również dla osób o skórze wrażliwej.

Wyżywienie

Restauracja Azzun to doskonałe miejsce dla wszystkich poszukujących smakowitej kuchni oraz relaksującej atmosfery. Rustykalny, nieco bretoński wystrój wnętrza stwarza nastrojowy klimat. Zdolności oraz fachowość naszego personelu umożliwiają organizację różnorodnych imprez. Zgodnie z życzeniami gości wykonamy wystrój sali i przygotujemy stosowne menu.
Szefem Kuchni Restauracji Azzun jest Dariusz Ostojski – doświadczony kucharz, medalista wielu konkursów gastronomicznych, trzykrotny Mistrz Warmii i Mazur w daniach regionalnych.

Konferencje

Hotel oferuje świetne warunki do organizacji konferencji, kongresów, różnorodnych imprez integracyjnych oraz kameralnych spotkań biznesowych. W przeciwieństwie do miejskich hoteli, goście znajdą tu ciszę i spokój. Funkcjonalne, obszerne sale zapewniają mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Przy maksymalnym wykorzystaniu powierzchni Centrum Konferencyjnego, możliwe jest zorganizowanie imprezy nawet dla 400 osób.
Hotel Azzun posiada rozległy obszar zielony, gdzie organizowane są różne imprezy plenerowe. W Centrum Konferencyjnym Hotelu Azzun możliwy jest wjazd samochodu osobowego do sal konferencyjnych.


Ceny

Ceny od: 49,20 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Pokój Restauracja
Widok zewnętrzny Basen
Basen Sala konferencyjna

www.polhotels.com  www.poltravel.com