POZIOM 511 Design Hotel & SPA


Podzamcze, Bonerów 33, 42-440 Ogrodzieniec tel. +48 32 746 28 00 tel. kom. +48 600 462 800 fax. +48 32 746 28 01

-----------------------------
English version


Hotel POZIOM 511 Design Hotel & SPA Ogrodzieniec to miejce niezwykłe, gdzie goście znajdą relaks z dala od zgiełku miasta. W hotelu goście będą mieli także kontakt z kulturą. Znajduje się tu księgarnia. Orgnizowane są okresowe wystawy sztuki, pokazy mody.
Hotel cieszy się niezwykłym wystrojem wnętrz, a pracownicy ubrani są przez renomowaną projektantkę mody. Ubiór pracowników wprowadza do hotelu powiew światowej mody.
W hotelu goście mogą obejrzeć wystawy malarstwa, fotografii, grafiki i rzeźby.
Hotel zaprasza do donoczesnego centrum spa gdzie goście mogą skorzystać z zabiegów przy uzyciu nowoczesnych kosemtyków. Spa oferuje basen, saunę, łaźnię, salony kosmetyczne.

Pokoje

Hotel posiada 42 pokoje włączając 6 apartamentów, rozmieszczone w 2 budynkach na różnych poziomach. Ascetyczna stylistyka uzupełniona mocnymi elementami dekoracyjnymi lub miękkimi detalami tworzy nastrój nowoczesności i elegancji.
Goście mogą wybrać rodzaj łóżek i materacy według swojego uznania. Można również wybrać łazienkę z wanną lub prysznicem. W pokojach działa bezpłatny internet. Ekspres do kawy zapewni ci napoje bez wychodzenia z pokoju. Klimatyzacja sprawi, że poczujesz się dobrze w każdą pogodę. Do dyspozycji goście mają mini bar, TV.
Apartamenty mają dodatkowo miejsce do pracy oraz salon z zestawem wypoczynkowym.

Restauracje

Menu w restauracji stanowi mieszanke smaków regionalnych i nowoczesnych. Kuchnia hołduje naturalnej zdrowej żywności. Także wystrój czerpie inspirację z natury dzięki naturlanym kolorom czerni i brązu. Subtelne oświetlenie tworzy niepowtarzalny nastrój. Duże okna pozwalają cieszyć się widokami natury.
Restauracja oferuje dania a la carte kuchni polskiej i międzynarodowej. Kuchnia bazuje na produktach naturalnych, świeżych bez sztucznych dodatków.
Hotelowa kawiarnia serwuje nie tylko wyśmienite napoje i desery lecz także lekturę ciekawych książek.
W słonecznej sali śniadaniowej goście zjedzą pożywne i zdrowe śniadanie złożone z lokalnych produktów.

Konferencje

Dla celów biznesowych hotel przedstawia bogatą ofertę konferencyjną, nowoczesne sale konferencyjne, organizacje przyjęć zarówno pod dachem jak i w plenerze, jak również biznesowe spa.


Zdjecia

Ceny

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (14)


Lokalizacja

POZIOM 511 Design Hotel & SPA mieści się w centrum Jury Krakowsko Częstochowskiej, 150 m od ruin zamku Ogrodzieniec, na szlaku Orlich Gniazd.


www.polhotels.com www.poltravel.comstronaglowna-polhotels1.jpg (5875 bytes)