Siódmy Las

ul. Zawada 51
24-160 Wąwolnica
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

Otoczony naturą, położony wśród malowniczych wzgórz Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, hotel Siódmy Las to miejsce gdzie gości otacza natura, ekologia, równowaga, harmonia, zdrowie, radość. Piękny krajobraz wokół, spokój sprawią, że znajdziesz tu ukojenie i wypoczynek   daleko od szosy, zgiełku i pośpiechu, wśród łąk, ugorów, pól i sadów. Nie ma tu telewizorów, tylko przyroda, flora i fauna, oraz piękne widoki.

Hotelowa restauracja specjalizuje się w diecie warzywno-owocowej, która poprawi ci zdrowie, samopoczucie i da ci siłę ducha.
 

Hotel Siódmy Las oferuje pięć domów zbudowanych z naturalnych surowców: drewna, kamienia i cegły.
W hotelu obowiązuje zakaz palenia.  Goście będą tu spać w białej pościeli wykończonej ręczną koronką.

W pokojach goście mogą podziwiać piękne sosnowe podłogi, przedwojenne meble z litego drzewa, wiklinowe fotele i pościel z ręcznie wykonanymi koronkami.  W łazienkach goście znajdą ekologiczne kosmetyki L'Occitane.
 
Goście mogą tu wylegiwać się na hamaku w ogrodzie, popijać herbatę na werandzie, posiedzieć na ławce pod drzewem ciesząc się zapachami przyrody.  

Śniadanie zjesz  na oszklonej werandzie. Czekają tu na ciebie ciepłe, drożdżowe bułeczki prosto z pieca, domowe konfitury, kawa ze śmietanką, do herbaty wonny sok malinowy.

W hotelowej  herbaciarni goście znajdą ziołowe herbatki, koktajle warzywno-owocowe,   świeżo wyciskany sok z marchwi. Goście będą mogli to zjeść smaczne i zdrowe dania przygotowane jak w domu, zgodnie z porami roku, z sezonowych produktów. Hotel specjalizuje się w kuchni zdrowotnej, wegetariańskiej oraz tradycyjnej skierowanej na zdrowie.
 
 Eko-Spa oferuje zabiegi na bazie ziół i naturalnych glinek, masaże, zabiegi relaksujące i odmładzające.


Ceny

Ceny od: 82,65 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Ośrodek Siódmy Las znajduje się w Wąwolnicy, w pobliżu Nałęczowa.


Zdjęcia

Siódmy Las Siódmy Las
Siódmy Las Siódmy Las
Siódmy Las Siódmy Las
Siódmy Las Siódmy Las

www.polhotels.com  www.poltravel.com