Pod Słońcem

ul. Łaska 215
98-220 Zduńska Wola
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Mieszczący się w Zduńskiej Woli, hotel Pod Słońcem został otwarty w 2008 roku i oferuje gościom najwyższy standard usług.
Hotel mieści się tuż przy trasach w kierunku Lodzi, co jest korzystne dla gości biznesowych, którzy pragną zatrzymać się w ciszy, z daleka od zgiełku wielkiego miasta.
Hotel oferuje 15 pokoi, w tym 3 pokoje jednoosobowe, 12 pokoi dwuosobowych. Każdy pokój wyposażony jest w  telewizję kablową i bezpłatny Internet bezprzewodowy. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie i parking.
 
W restauracji goście mogą skosztować wykwintnych potraw   kuchni włoskiej i śródziemnomorskiej. Wystrój restauracji nawiązuje do słonecznej nazwy hotelu stawarza atmosferę ciepła i spokoju. Można tu również zjeść starannie przygotowane dania kuchni polskiej. Wykwintne dania z mięsa, ryb i owoców morza, zupy, pyszne przystawki i desery zadowolą wymagania każdego podniebienia.
Śniadania są serwowane w formie szwedzkiego bufetu.

W godzinach od 11.00 do 23.00 możesz zamówić danie z restauracji do pokoju. Natomiast zimne i gorące napoje dostępne są przez całą dobę.

Na potrzeby biznesu dostępna jest klimatyzowana sala konferencyjna na 30 osób w ustawieniu konferencyjnym i na 70 w ustawieniu kinowym. Dodatkowo istnieje możliwość wynajmu takich urządzeń audio-wizualnych jak projektor multimedialny, telewizor, rzutnik przezroczy i flipchart.


Ceny

Ceny od: EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Hotel Pod Słońcem mieści się  na obrzeżach Zduńskiej Woli, bezpośrednio przy wylocie dróg krajowej nr 12 i 14 w kierunku Łodzi.


Zdjęcia

Pod Słońcem Pod Słońcem
Pod Słońcem Pod Słońcem

www.polhotels.com  www.poltravel.com