Motel PICARO STOK

Stok 4
66-220 Łagów Lubuski
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

Motel Picaro stanowi nowoczesny przystanek dla gości pragnących odpocząć w podróży do Niemiec lub do Poznania lub Warszawy. Lokalizacja przy trasie  trasach szybkiego ruchu w zachodniej Polsce sprawia, że goście mogą się tu zatrzymać na jedną noc lub na dłużej. Picaro stanowi nowoczesny motel tranzytowy pozwalający gościom na wygodny wypoczynek w podroży, odświeżenie się w nowoczesnej łazience z kabiną prysznicową.

 Motel oferuje  48 nowocześnie urządzonych pokoi dwuosobowych typu TWIN z pojedynczymi łóżkami.
 Każdy pokój oferuje nowoczesną łazienkę z kabiną prysznicową.  TV Sat oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu (sieć Wi-Fi) umilą ci czas spędzony w pokoju hotelowym. Pokoje w części Standard posiadają dodatkowo telefon. W motelu można zatrzymać się ze zwierzęciem.
 
Goście mogą zostawić samochody na  monitorowanym, ogrodzonym parkingu strzeżonym który znajduje się obok motelu. Niedaleko znajduje się też wielostanowiskowa stacja paliw oraz myjnie TiR.
 
W pobliżu znajduje się restauracja ToScania 24h, która oferuje dania kuchni polskie i włoskie. Ponadto goście mogą zaopatrzyć się w rzeczy niezbędne w podróży w  całodobowym sklepie Carrefour Express. Goście mogą też zamówić dodatkowo płatne śniadanie lub wybrać opcję pokój ze śniadaniem. Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego jest serwowane dla minimum 15 Gości przebywających w Motelu Picaro danej doby, w przypadku mniejszej ilości Gości, śniadanie serwowane jest w postaci zestawu śniadaniowego.

Motel czynny jet 24 h na dobę dzięki czemu o każdej porze dnia i nocy goście mogą uzyskać pomoc i poradę.
  Goście mają możliwość   zamówienia budzenia o dowolnej porze. Rodziny z dziećmi docenią
    wypożyczenia  łóżeczka dla niemowląt. Motel oferuje także wypożyczenie deski do prasowania, suszarki do włosów,
   W motelu masz także możliwość wyczyszczenia obuwia jak również oddania odzieży i bielizny osobistej do prania i wyprasowania.
     W nagłych przypadkach możesz skorzystać z apteczki i wezwania pogotowia ratunkowego.
W sklepiku w recepcji możliwość zakupienia podstawowych artykułów higieniczno – kosmetycznych oraz środków przeciwbólowych.
 Również w recepcji możesz zamówić wyśmienitą kawę lub herbatę.
 Goście biznesowi mają tu     możliwość wykonania kserokopii i zeskanowania dokumentów oraz wysłania faxu,


Ceny

Ceny od: 25,28 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Motel PICARO STOK Motel PICARO STOK
Motel PICARO STOK Motel PICARO STOK
Motel PICARO STOK Motel PICARO STOK

www.polhotels.com  www.poltravel.com