Geovita Hotel Lądek Zdrój

ul. Graniczna 14; 57-540 LĄDEK ZDRÓJ,

Guests reviews
Overall Rating:

Excellent

Call Center: +48 22 492 77 29

Best Price Guarantee

Ceny
Pokoje
Restauracja
Lokalizacja


English version

front.jpg (26493 bytes)

Mieszczący się w znanym resorcie wypoczynkowym Lądku Zdroju, ośrodek wypoczynkowy Geovita oferuje gościom wspaniałe wakacje w otoczeniu przyrody, blisko gór i lasów i tras narciarskich.
Goście mogą połączyć wypoczynek z dbaniem o zdrowie. Bogata oferta zabiegów odnowy biologicznej pozwoli gościom podreperować zdrowie i wrócić do domu z nowymi siłami. Centrum odnowy biologicznej oferuje takie zabiegi jak: hydroterapia (kąpiel perełkowa i solankowa, masaże podwodne i wirowe); fizykoterapia (diadynamik, interdyn, ultradźwięki, galwanizacja, jonoforeza); aerozoloterapia, termoterapia (okłady parafinowe i borowinowe), kinezyterapia, aquawibron, masaże lecznicze. w ośrodku można leczyć choroby reumatyczne, choroby narządów ruchu, układu trawiennego i moczowego.
Wspaniałe zaplecze rekreacyjno-sportowe pozwoli gościom aktywnie spędzić wolny czas. Goście mają także możliwość zorganizowania przejażdżki bryczkami lub samochodami terenowymi. Goście nie będą się tu nudzić. Atrakcje ośrodka to sauna z minibasenem, solarium, minisiłownia, kort tenisowy, boisko do siatkówki/koszykówki i badmintona bilard, tenis stołowy.

Pokoje

Ośrodek Geovita oferuje pokoje 1-, 2-osobowe oraz apartamenty 2- i 3-osobowe. Razem w ośrodku może wypoczywać 111 osób. Wszystkie pokoje są z łazienką, TV sat, radiem, telefonem, suszarką do włosów

Restauracje

W ośrodku można zjeść smaczne obiady i kolacje. Rano serwowane jest śniadanie w formie bufetu. Posiłki podawane są w godzinach: śniadanie od 8.30-10.00, obiad 13.30-14.30, kolacja 18.00-19.00. Goście mają możliwość wyboru diety wegetariańskiej, niskokalorycznej dla osób z cukrzycą oraz diety bezglutenowej.

Sale konferencyjne

Na organizatorów szkoleń i wyjazdów motywacyjnych czeka profesjonalny kompleks sal konferencyjnych. Ośrodek posiada trzy sale konferencyjne na 100, 40, 18 miejsc. Wyposażenie sal konferencyjnych obejmuje rzutnik folii, rzutnik slajdów, rzutnik multimedialny, ekrany, tablica flip-chart, sprzęt audio-video, nagłośnienie, klimatyzacja.

Dodatkowe usługi

Chata grillowa na 100 miejsć pozwoli gościom zroganizować przyjecie.
Goście mogą spędzić wolny czas w kawiarni z tarasem letnim.
Samochód można pozostawić na parkingu monitorowanym.
Doba hotelowa trwa od godz. 14.00 do godz. 12.00. Ośrodek honoruje karty płatnicze. Personel mówi w języku angielskim, niemieckim.


Geovita Hotel Geovita Hotel
Geovita Hotel Geovita Hotel
Geovita Hotel Geovita Hotel
Geovita Hotel Geovita Hotel
Geovita Hotel Geovita Hotel
Geovita Hotel Geovita Hotel
Geovita Hotel Geovita Hotel
Geovita Hotel Geovita Hotel

Lokalizacja

Ośrodek znajduje się w miejscowości uzdrowiskowej Lądek Zdrój, 1800 m od centrum miasta. Hotel jest 4km od turystycznego przejścia granicznego do Czech, 110 km do Opola i do Wrocławia. W odległości 15 km goście znajdą kompleksy dla narciarzy Czarna Góra, Kamienica, Bielice


www.polhotels.com www.poltravel.comstronaglowna-polhotels1.jpg (5875 bytes)